Pidamatus ja hügieen

Pidamatus ja hügieen

Pidamatusega inimese hooldamisel on tähtis puhtus. See on valdkond, kus teil on võimalik oma lähedase heaolu ja mugavust kõige rohkem positiivselt mõjutada. 

Miks on hügieen nii oluline?

Eaka nahk on niigi õrn. võib naha kaitsevõimet veelgi vähendada. See võib juhtuda siis, kui uriinist ja/või roojast pärinev niiskus jääb teie lähedase nahale. Nahk ei pruugi suuta kaitset moodustada. Selle tagajärjel võivad tekkida nahakahjustused. Kui nahk on kaitseta ja kahjustatud, võivad sinna sattuda bakterid ja tekitada ebamugava lööbe.

Miks mitte tavaline seep?

Te võite nüüd mõelda, et korrapärane pesemine lahendab probleemi. Aga kui te pesete tema nahka sageli tavalise seebi ja veega, võib see olukorra hullemaks teha. Tavalise seebiga pesemine võib nahka kuivatada, muutes selle veelgi õrnemaks. See võib põhjustada löövet, mis koos pidamatusega võib nõrgendada naha kaitset infektsioonide eest. 
 
Ükski nendest asjadest ei ole kuigi meeldiv, ent on mitmeid viise, kuidas te saate oma lähedase naha eest hästi hoolt kanda.

Nahahooldusnäpunäited teie ja teie lähedase jaoks

Paljud hooldajad leiavad, et loputamist mittevajavate toodete kasutamine tavapärase vee ja seebiga pesemise asemel on hügieenitoiminguid lihtsustanud. Need tooted lasevad eaka nahal puhata pidevast veega pesemisest, mis võib nahka kuivatada. 
 
Meie TENA pesukreem on pehmetoimeline loputamist mittevajav puhastusvahend, mis eaka nahka lisaks ka niisutab ja kaitseb.
 
See võib teid üllatada, aga loputamist mittevajavate toodete valikus on olemas isegi šampoon. See on suureks abiks hooldajatele, kelle lähedane veedab suurema osa ajast voodis. Et teie lähedase juuksed oleksid puhtad ja hästi lõhnavad, proovige kasutada meie peapesumütsi TENA Shampoo Cap.
 
Ei ole uudis, et võib tekitada ebameeldivaid lõhnu. See võib tekitada teie lähedases ebakindlus- või ebamugavustunnet. Kuid tähtis on mitte kasutada liiga lõhnastatud tooteid, mis lihtsalt lõhna varjavad. Meie TENA loputamist mittevajavate nahahooldustoodete valik aitab peale teie lähedase naha värskendamise ka ebameeldivaid lõhnu kontrolli all hoida ja kõrvaldada. 
 
Et oma lähedase hügieenirutiini veelgi lihtsustada, võite kasutada mitmeotstarbelisi tooteid, nt neid, mis kuuluvad meie TENA šampoonide ja dušigeelide valikusse. See võimaldab teil kasutada kahe erineva toote asemel ainult ühte toodet, nii et saate hoolitseda oma lähedase naha ja juuste eest samal ajal.
 
Hoides käepärast mitut erinevat tüüpi ühekordselt kasutatavaid puhastusrätikuid, on teil lihtsam ja kergem oma lähedase igapäevast hügieenirutiini järgida. 
 
  • Ühekordselt kasutatavad niisked on väga mugavad, kuna nende abil on võimalik nahka kiiresti ja lihtsalt värskendada dušiaegade vahel või siis, kui aitate oma lähedasel pidamatustoodet vahetada.
Allpool leiate rohkem teavet meie spetsiaalse koostisega TENA puhastusrätikute kohta. Need aitavad muuta teie lähedase hügieenirutiini kiireks ja lihtsaks. Võite olla kindel, et meie erilise tekstuuriga pehmest materjalist puhastusrätikud aitavad teie lähedase õrna nahka puhastada ja rahustada. 
 

Kasulik kontroll-loend

Alati on kasulik olla vajalikuga varustatud ja valmis oma lähedast puhtaks tegema, kui ta abi vajab. Allpool on toodud loend olulistest esemetest, mis peaksid kodus või reisil käepärast olema. Kui need tooted on käepärast, saate hoolitseda selle eest, et teie lähedane oleks ööpäev läbi puhas ja tal oleks mugav olla. 
 
  • Ühekordselt kasutatavad niisked (kiirpuhastuseks) ja kuivad rätikud veega pesemiseks
  • Ühekordselt kasutatavad kindad
  • Varualuspesu, varutooted pidamatuse kaitseks (klassikalised slip-mähkmed/püksmähkmed või imav äparduste puhuks, mis võivad juhtuda kodus või väljas) 
  • Pehmetoimelised puhastuskreemid või pesuvedelikud veega pesemiseks, või loputamist mittevajavad tooted (eriti siis, kui teie lähedasel juhtub sageli äpardusi või kui olete kodust väljas)
  • Eriti suured sulguriga kilekotid (määrdunud riiete ja/või kasutatud pidamatustoodete jaoks)