Puhastusrätikud ja -kreemid

Hea puhastusrutiin on nahaärrituse vältimisel olulise tähtsusega. Meil on lai valik niiskeid puhastusrätikuid, puhastusaineid, pesuvahte jt pidamatusega seotud nahahooldustooteid. TENA puhastustooted on õrn alternatiiv seebile ja veele. Need puhastavad ning kaitsevad ka kõige õrnemat ja hapramat nahka.

Kõik tooted on mõeldud spetsiaalselt pidamatusega seotud nahahoolduseks ning sobivad ideaalselt kasutamiseks pidamatustoodete vahetamise ajal või kõigi kehapiirkondade puhastamiseks nii voodis kui ka pesuruumis. Sobib suurepäraselt sagedaseks naha puhastamiseks, mil vesi ja seep võivad nahka liialt kuivatada. Meie imavad tooted vähendavad naha kokkupuudet niiskusega ning meie nahahooldustooted võimaldavad nahka õrnalt puhastada ja kaitsta.

TENA puhastustooted on mõeldud spetsiaalselt õrna naha hooldamiseks, kuid samas on need ka alati tõhusad. Kõik rätikud on täiskasvanutele sobivate omaduste ja suurusega. Leidke enda vajadustele sobivaim pidamatusega seotud nahahooldustoode ning hoidke nahka värske, puhta ja tervena.

Hand using cleansing wipe from TENA

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Peapesumüts TENA ProSkin Shampoo Cap

Ühekordselt kasutatav müts, mis sisaldab õrnatoimelist šampooni ja palsamit

Šampoon-dušigeel TENA ProSkin Shampoo & Shower

Kombineeritud õrn šampoon ja dušigeel igapäevaseks kasutamiseks

Pesuvaht TENA ProSkin Wash Mousse

Kolm ühes puhastusvaht, mis õrnalt puhastab, kaitseb ja niisutab eakat nahka.

Niisked puhastusrätikud TENA Wet Wipes Original

Suured niisked puhastusrätikud igapäevaseks isiklikuks hügieeniks