Teie asukoht näib olevat <country>

Asukohapõhise info saamiseks minge vastava riigi TENA veebilehele.

Kes me oleme

TENA-l on üle 50 aasta kogemusi ja seetõttu on meist saanud juhtiv kaubamärk maailmas põiepidamatuse ja pidamatuse hoolduse vallas. 

Kuidas saame aidata?

See väli on kohustuslik
Liiga palju tähemärke.
See väli on kohustuslik
Liiga palju tähemärke.
See väli on kohustuslik
Palun sisestage kehtiv e-posti aadress
Liiga palju tähemärke.
E-posti aadressid ei ühti
See väli on kohustuslik
Liiga palju tähemärke.
Ema, tütar ja lapselaps üheskoos naermas
TENA pakub tooteid ja lahendusi üksikisikutele ja tervishoiuteenuste osutajatele rohkem kui 90 riigis ja on juhtiv pakutava arendamises, mis rahuldab miljonite inimeste vajadusi kogu maailmas.
 
Kõige tähtsamad on inimesed
Lisaks sellele, et see on üllatavalt tavaline, võib pidamatus tekkida elu kõrghetkel, olenemata vanusest või tervise üldseisundist. Ja pidamatus mõjutab erinevaid inimesi erinevalt. See ei pruugi iseenesest olla eriti tõsine seisund, kuid tajutav sotsiaalne tabu pidamatuse teemal võib kahjustada inimese enesekindlust. Teame ka, et pidamatus võib tekitada inimestes ärevus- ja/või üksildustunde ja et hooldajad soovivad tihtipeale aidata oma lähedastel väärikust säilitada, kuid spetsialistid peavad samal ajal tegelema eelarvetega, et pakkuda parimat hoolduskvaliteeti.
 
Essity ettevõte
TENA kaubamärk kuulub juhtiva ülemaailmsele hügieeni- ja puidutoodete ettevõttele - Essity, mis pakub isikliku hügieeni-, paberi- ja puidutooteid umbes 100 riigis. Essity-d peetakse jätkusuutlikkuse verstapostiks ja on nimetatud üheks maailma kõige eetilisemaks ettevõtteks.