Unisex

Imavad aluspüksid

TENA pehmed ja mugavad imavad aluspüksid sobivad nii meestele kui naistele päevaseks ja öiseks kasutamiseks. Loodud kandmiseks nagu tavaline aluspesu, et toetada igapäevast aktiivset eluviisi. Täiskasvanute imavad aluspüksid on saadaval laias valikus suurustes, et sobida iga kehakuju ning uriinilekete mahuga – nii saate leida parima toote vastavalt oma vajadustele. Erinevalt tavalistest täiskasvanute mähkmetest on TENA ühekordselt kasutatavad imavad aluspüksid valmistatud niiskust vähendava kõrgtehnoloogia abil, tagades kuivuse, lekkekindluse ja neutraliseerides ebameeldiva lõhna. Pehmetest ja õhku läbilaskvatest materjalidest valmistatud TENA unisex tüüpi imavad aluspüksid on mugava kehakuju järgiva lõikega, et tagada lekkekindlus, terve nahk ja liikumisvabadus.

Incontinence Pants

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Pants Normal | Imavad püksid

Keskmiste ja suurte uriinilekete eest kaitsvad püksid, mis sobituvad kehaga nagu tavaline aluspesu

TENA Pants Plus Imavad püksid

Keskmiste ja suurte uriinilekete eest kaitsvad püksid, mis sobituvad kehaga nagu tavaline aluspesu

TENA Pants Extra Imavad püksid

Keskmiste ja suurte uriinilekete eest kaitsev toode, mis sobitub kehaga nagu aluspesu

TENA Pants Super Imavad püksid

Keskmiste ja suurte uriinilekete eest kaitsvad püksid, mis sobituvad kehaga nagu tavaline aluspesu

TENA Pants Maxi Imavad püksid

Suurte uriinilekete eest kaitsvad püksid, mis sobituvad kehaga nagu tavaline aluspesu

Incontinence briefs with belt | Flex

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Püksmähkmed | Slip

TENA Slip on klassikaline mähe, mida sageli nimetatakse ka püksmähkmeks või täiskasvanute mähkmeks. See on populaarne pidamatustoode tugevate, reguleeritavate kinnitusribadega, et mähe sobituks kehakujuga, pakuks kuivustunnet ja kaitset lekke korral.

Lihtsalt kasutatavaid takjakinniseid võib korduvalt avada ja sulgeda. Püksmähet on lihtne vahetada nii lamavas kui istuvas asendis. TENA Slip on loodud kasutamiseks keskmise kuni raske uriinipidamatusega meestele, naistele ja lastele. Suurepärase imavuse, mugavuse ning nahasõbralike materjalide tõttu sobivad need ideaalselt inimestele, kes veedavad suure osa päevast istudes või lamades.

Incontinence briefs with tabs | Slip

Suured vormmähkmed | Comfort

TENA Comfort, mõlemale soole sobivate vormmähkmete valik on mõeldud neile, kes vajavad suure imavusega pidamatustoodet ja soovivad jätkata sidemete kasutamist. Vormmähet on kõige otstarbekam kanda koos korduvkasutatavate elastsete fikseerimispükstega või liibuva aluspesuga – hoidmaks seda parima toimimise tagamiseks kindlat paigal ja keha vastas.

Suurepärase imavuse, kuivustunde tagamise ja mugavuse tõttu valivad kliendid sageli just selle toote keskmise kuni raske uriinilekke lahenduseks. Neid saab nii seisvas kui lamavas asendis kiirelt ja vähese vaevaga vahetada või kohendada. Valida saab erineva suuruse ja imavusega sidemete vahel.

Large incontinence pads | Comfort

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Comfort Plus | Suur vormmähe

Mõeldud kasutamiseks keskmise kuni raske uriinipidamatuse korral

TENA Comfort Extra | Suur vormmähe

Loodud pakkuma täiendavat kindlustunnet keskmise kuni raske uriinipidamatuse korral

TENA Comfort Super | Suur vormmähe

Loodud pakkuma täiendavat kindlustunnet raske uriinipidamatuse korral

TENA Comfort Maxi | Suur vormmähe

Mõeldud kasutamiseks raske kuni väga raske uriinipidamatuse korral

Fikseerivad püksid

TENA pestavad ja korduvkasutatad fikseerivad püksid hoiavad pidamatustooteid kindlalt paigal. Olenemata sellest, kas tegemist on väiksemate või suuremate sidemetega või vormmähkmetega, hoiavad fikseerivad püksid seda paigal, vähendades põiepidamatuse riski ning tagades maksimaalse mugavuse. Tootevalikusse kuuluvad nii võrkpüksid, mis on eelkõige mõeldud lühiajaliseks kasutamiseks, kui ka puuvilla segakangast valmistatud aluspesu-laadsed imavad püksid igapäevaseks kasutamiseks. Mõlemale soole sobivad elastikmaterjalist TENA fikseerivad püksid vähendavad survepunkte, tagades usaldusväärse kinnitumise ja hea sobivuse. Korduvkasutatavate fikseerivate pükste kasutusmugavuse maksimeerimiseks saab neid pesta kuni 60° vees ning kuivatada trumlis madalal või keskmisel kuumusel. Pärast seda saab neid ikka ja jälle kanda, ilma et need välja veniksid.
TENA Fixation pants

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Fix | Pidamatustoodete fikseerimispüksid

Korduvkasutatavad, õhku läbilaskvad fikseerimispüksid vormmähkmete fikseerimiseks uriinipidamatuse korral.

Voodikaitselinad

Aluslinade TENA Bed laia valikusse kuuluvad ühekordselt kasutatavad aluslinad, madratsikatted ja madratsi kaitselinad. Need toimivad kaitsva kihina madratsitel, toolidel, diivanitel, ratastoolidel ja muudel pindadel. Juhuslike uriinilekete korral pakuvad kaitset ka paljud alternatiivsed tooted. Uriinipidamatuse aluslinad on saadaval erinevates suurustes ja erineva imavusega igale kaitset vajavale pinnale. On tootevariante, mis on mõeldud kasutamiseks hügieeniprotseduuridel, nt mähkmete vahetamisel. TENA aluslinad imavad vedeliku ja jaotavad selle ühtlaselt kaitselinale või kaitsele. Sobib ideaalselt kaitseks pidamatuse korral.
TENA Bed Protection

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Bed Normal | Voodikaitselinad uriinipidamatuse hoolduseks

Voodikaitselina toolidel ja madratsitel kasutamiseks juhuslike uriinilekete korral

TENA Bed Plus Wings | Voodikaitselinad uriinipidamatuse korral kasutamiseks

Uriinipidamatuse korral pakub tiibadega voodikaitselina madratsile alati kindlat kaitset

TENA Hygiene Sheet kaitselina

Ühekordselt kasutatavad voodite ja toolide kaitselinad

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women