Mehed

Pidamatusside meestele

TENA pidamatuse pesukaitsed ja sidemed meestele pakuvad kindlat kaitset nii üksikute tilkade kui ka suuremate uriinilekete puhul. TENA meeste sidemetel on diskreetne disain ja suur imavus just seal, kus mehed seda kõige rohkem vajavad.

Meestele mõeldud pidamatustoodete valikus on erineva kuju, suuruse ja imavusega pesukaitsed ja sidemed - et leiaksite oma vajadustele kõige paremini vastava toote. Neid on lihtne kasutada koos oma tavalise aluspesuga.

Pole vahet, millise uriinipidamatuse toote te valite – saate märkamatu, mugava ja tõhusa kaitse uriinilekete puhuks. Nende meestele spetsiaalselt loodud kaitsvate sidemetega saate olla just nii aktiivne, nagu ise soovite.

TENA Male protectors specially designed for men

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Imavad aluspüksid meestele

Märkamatud ja mugavad TENA uriinipidamatuse aluspüksid meestele on meheliku stiiliga ja tegumoega, et tagada usaldusväärne kaitse. Imav tsoon asub eespool, kus meestel seda tõhusaks lekete kaitseks ja ebameeldiva lõhna lukustuseks kõige rohkem vaja on. Uriinipidamatuse aluspüksid meestele on disainitud tavaliste bokserite välimusega ja need on saadaval erinevate imavusastmete, värvide, stiilide ja suurustega leidmaks teie vajadustele kõige paremini vastavat toodet. Pole vahet, millised uriinipidamatuse aluspüksid te valite – naudite märkamatut, mugavat ja kindlat igapäevast kaitset meeste uriinilekete vastu. Hoidke asi kontrolli all ja jääge nii aktiivseks kui soovite TENA põiepidamatuse aluspükstega, mis on valmistatud just meestele.
Incontinence pants for men

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Pants Normal | Imavad aluspüksid meestele

Meestele mõeldud pidamatusaluspesu keskmise raskusega põiepidamatuse puhuks