On aeg kanda hoolt eaka naha tervise eest

Lihtsad nahahooldustoimingud, mis aitavad intiimpiirkonna nahka tervena hoida.

TENA teab, et naha tervise säilitamiseks on tähtis kasutada õigeid tooteid, eriti siis, kui tegemist on pidamatuse probleemiga eakate nahahoolduses.
 
Miks on intiimpiirkonna naha hooldus pidamatuse hoolduses nii tähtis? Oma lähedast hooldades olete tõenäoliselt märganud, et vanem nahk on õrn ja paraneb aeglasemalt. Pidamatuse probleemiga eakas inimene kannab üldjuhul ka kogu päeva imavaid tooteid, mis toob kaasa niiskusega kokkupuutumise ohu, mille tulemusel muutub nahk veelgi haavatavamaks.
 
Me oleme välja töötanud ProSkin tootesarja, pidades silmas eakate nahahooldust. Koos pidamatus- ja nahahooldustoodetega soovitame lihtsat kolmesammulist hooldusprotseduuri intiimpiirkonna naha tervise tagamiseks. 

TENA 3-sammuline naha tervise lahendus pidamatuse probleemiga eakatele

TENA pakub tooteid ja kolmesammulist hooldusprotseduuri, eelkõige pidamatuse probleemiga eakatele. Selle eesmärk on pakkuda teie lähedasele optimaalset igapäevast hooldust.
 
Iga kord, kui kasutate TENA ProSkin tooteid, ei tegele te üksnes pidamatuse probleemiga; te tagate ka oma lähedase naha tervise.

Vananenud naha hooldusega tegelemine

Kuidas te seda teha saate? Järgige vaid meie lihtsat naha hoolduse protseduuri – hoidke see kuiva, puhta ja kaitstuna.
SAMM 1 – Hoia kuiv

SAMM 1 – Hoia kuiv
Naha niiskusetaseme haldamine on nahaärrituste vältimisel võtmeteguriks – valige FeelDry Advanced™ tehnoloogial põhinevad TENA ProSkin imavad tooted.

SAMM 2 – Puhasta

SAMM 2 – Puhasta
Enne iga mähkmevahetust puhastage õrnalt nahka, kasutades täiskasvanule sobiva suurusega niiskeid puhastusrätikuid TENA ProSkin Wet Wipe.

SAMM 3 – Kaitse
SAMM 3 – Kaitse 
Kaitsekreem TENA ProSkin Barrier Cream  regulaarseks kasutamiseks ja nahaärrituse ennetuseks. Tsinkkreem TENA ProSkin Zinc Cream on spetsiaalne hoolduskreem kuiva, lõhenenud ja ärritunud naha rahustamiseks.

Uurige kogu ProSkin tootesarja

Valige tooted, mis on kohandatud teie lähedase vajadustele. Meie tootesarja kuulub laias valikus nii pidamatustooteid (mähkmeid) kui ka nahahooldustooteid erinevateks otstarveteks ja erinevatele inimestele.
 
  • TENA ProSkin pidamatusetooted meestele
  • TENA ProSkin pidamatusetooted naistele
  • TENA ProSkin niisked
  • TENA ProSkin kaitsekreemid intiimpiirkonna naha hoolduseks

Miks valida TENA ProSkin?

Viiekümneaastane kogemus pidamatuse valdkonnas on meile õpetanud, et parima hoolduse tagamine ei tähenda ainult teie lähedase pidamatusega tegelemist. Olulised on tema naha tervena hoidmine, tema olemise mugavamaks muutmine, valu ennetamine ja tema väärikuse säilitamine.
 
Iga kord, kui kasutate TENA ProSkin tooteid, ei tegele te üksnes pidamatuse probleemiga; te tagate ka oma lähedase terve naha. See tähendab vähema aja pühendamist naha probleemidega tegelemisele ja rohkem ühist kvaliteetaega.

Tooteleidja

Vasta mõnele küsimusele ja leia vajadustele vastav toode.

TENA Family Careri tooteleidja hetktõmmis