Tooted

Hooldamisega on sageli seotud kaks asja: ja nahahooldus. Lugege lähemalt, kuidas TENA saab tänu 60-aastasele kogemusele teid hooldamisel aidata.

×

Valikutele vastavaid tooteid ei leitud.

naised

Pesukaitsmed

Avastage TENA diskreetsed pesukaitsed, mis on mõeldud naistele kaitseks kergete uriinilekete eest. Uriinipidamatuse pesukaitseid on saadaval erineva pikkuse, värvi ja imavusega, et leiaksite just endale sobivaima pesukaitse. Need on sama õhukesed kui tavalised pesukaitsed, kuid üllatavalt kindlad ja lukustavad lekked kiiresti, et tagada suurepärane kaitse aktiivse liikumise, aevastamise või naermise ajal lekkinud juhuslike tilkade korral. Nii õhuke, et te peaaegu ei märkagi selle olemasolu, sobides suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks ettevaatuse mõttes, et väikesed uriinilekked ei takistaks teid ennast kindlalt tundmast.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Discreet Mini Magic

TENA Discreet sarja kõige märkamatum pesukaitse

TENA Silhouette Noir Normal

Musta värvi pesukaitsmed pakuvad pidamatuse korral uskumatult diskreetset kaitset

TENA Discreet Ultra Mini Plus

Pikem pesukaitse TENA Discreet sarjas, et pakkuda lisakaitset

Pidamatussidemed naistele

Avastage lai valik TENA pesukaitseid ja sidemeid väikeste ja suuremate uriinilekete kaitseks, mis on välja töötatud just naistele. Pidamatussidemed sobivad suurepäraselt kasutamiseks juhul, kui teil esineb uriinilekkeid füüsilise pingutuse korral, naerdes või niisama igapäevatoimetusi tehes. Pidamatussidemed tagavad kuivuse ja kindlustunde, on diskreetsed ning annavad võimaluse tunda end kindlalt nii päeval kui ka öösel.

Lõhna lukustavad pidamatussidemed on saadaval erineva kuju, pikkuse, värvi ja imavusega, et saaksite valida just teie vajadustele vastava toote. Tänu vedelikku kiirelt imavale ja seda koheselt lukustavale sisule, tagab sideme kasutamine kuiva, värske ja mugava enesetunde.

TENA naistele loodud pidamatussidemed on sobiv valik igapäevaseks kasutamiseks uriinileketega toimetulekuks. Võite jätkata oma tavapärast elu ega pea ootamatute uriinilekete pärast muretsema.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Silhouette Noir Mini

Musta värvi sidemed pakuvad pidamatuse korral uskumatult diskreetset kaitset

TENA Comfort Mini Plus

Välja töötatud kerge kuni keskmise uriinipidamatuse kaitseks

TENA Comfort Mini Extra

Välja töötatud keskmise uriinipidamatuse kaitseks

TENA Discreet Normal | Uriinipidamatuse side

Diskreetne ja kindlalt kaitsev side keskmise raskusega põiepidamatuse puhuks

TENA Comfort Mini Super

Välja töötatud keskmise uriinipidamatuse kaitseks, lisapikkus annab suurema kindlustunde

TENA Discreet Extra | Pidamatusside

Usaldusväärne pidamatusside kasutamiseks keskmise raskusega uriinipidamatuse korral.

TENA Discreet Extra Plus | Uriinipidamatuse side

Kindlustunnet pakkuv uriinipidamatuse side keskmise kuni raske uriinilekke puhuks.

TENA Discreet Protect+ Maxi | Uriinipidamatuse side

Meie maksimaalselt kaitsev pidamatusside raskete, ootamatute uriinilekete korral.

TENA Discreet Protect+ Maxi Night | Pidamatusside

Meie kõige kaitsvam öine side suuremahuliste, ootamatute uriinilekete korral. Kaitsevad lekete eest ka siis, kui lamate.

Imav aluspesu naistele

Naiselik diskreetne TENA uriinipidamatuse aluspesu on stiilne ja kindel, hoides ära lekked ja ebameeldiva lõhna. Ideaalne valik naisele, kellel esineb põiepidamatus. Naiste imavaid pükse on erinevas stiilis, värvis ja suuruses, et iga naine saaks sobitada neid erinevate riiete ja üritustega. Ideaalne lahendus põiepidamatusega naistele. Just nagu aluspesu. Kaitseb nagu TENA.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Silhouette Plus Noir

Kõrge vöökohaga aluspesu, mis on spetsiaalselt loodud kaitseks põielekete eest

TENA Silhouette Plus Creme

Kõrge vöökohaga aluspesu, mis on spetsiaalselt loodud kaitseks põielekete eest

Mehed

Pidamatusside meestele

TENA pidamatuse pesukaitsed ja sidemed meestele pakuvad kindlat kaitset nii üksikute tilkade kui ka suuremate uriinilekete puhul. TENA meeste sidemetel on diskreetne disain ja suur imavus just seal, kus mehed seda kõige rohkem vajavad.

Meestele mõeldud pidamatustoodete valikus on erineva kuju, suuruse ja imavusega pesukaitsed ja sidemed - et leiaksite oma vajadustele kõige paremini vastava toote. Neid on lihtne kasutada koos oma tavalise aluspesuga.

Pole vahet, millise uriinipidamatuse toote te valite – saate märkamatu, mugava ja tõhusa kaitse uriinilekete puhuks. Nende meestele spetsiaalselt loodud kaitsvate sidemetega saate olla just nii aktiivne, nagu ise soovite.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Imavad aluspüksid meestele

Märkamatud ja mugavad TENA uriinipidamatuse aluspüksid meestele on meheliku stiiliga ja tegumoega, et tagada usaldusväärne kaitse. Imav tsoon asub eespool, kus meestel seda tõhusaks lekete kaitseks ja ebameeldiva lõhna lukustuseks kõige rohkem vaja on. Uriinipidamatuse aluspüksid meestele on disainitud tavaliste bokserite välimusega ja need on saadaval erinevate imavusastmete, värvide, stiilide ja suurustega leidmaks teie vajadustele kõige paremini vastavat toodet. Pole vahet, millised uriinipidamatuse aluspüksid te valite – naudite märkamatut, mugavat ja kindlat igapäevast kaitset meeste uriinilekete vastu. Hoidke asi kontrolli all ja jääge nii aktiivseks kui soovite TENA põiepidamatuse aluspükstega, mis on valmistatud just meestele.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Pants Normal | Imavad aluspüksid meestele

Meestele mõeldud pidamatusaluspesu keskmise raskusega põiepidamatuse puhuks

Unisex

Imavad aluspüksid

TENA pehmed ja mugavad imavad aluspüksid sobivad nii meestele kui naistele päevaseks ja öiseks kasutamiseks. Loodud kandmiseks nagu tavaline aluspesu, et toetada igapäevast aktiivset eluviisi. Täiskasvanute imavad aluspüksid on saadaval laias valikus suurustes, et sobida iga kehakuju ning uriinilekete mahuga – nii saate leida parima toote vastavalt oma vajadustele. Erinevalt tavalistest täiskasvanute mähkmetest on TENA ühekordselt kasutatavad imavad aluspüksid valmistatud niiskust vähendava kõrgtehnoloogia abil, tagades kuivuse, lekkekindluse ja neutraliseerides ebameeldiva lõhna. Pehmetest ja õhku läbilaskvatest materjalidest valmistatud TENA unisex tüüpi imavad aluspüksid on mugava kehakuju järgiva lõikega, et tagada lekkekindlus, terve nahk ja liikumisvabadus.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Pants Normal | Imavad püksid

Keskmiste ja suurte uriinilekete eest kaitsvad püksid, mis sobituvad kehaga nagu tavaline aluspesu

TENA Pants Plus Imavad püksid

Keskmiste ja suurte uriinilekete eest kaitsvad püksid, mis sobituvad kehaga nagu tavaline aluspesu

TENA Pants Extra Imavad püksid

Keskmiste ja suurte uriinilekete eest kaitsev toode, mis sobitub kehaga nagu aluspesu

TENA Pants Super Imavad püksid

Keskmiste ja suurte uriinilekete eest kaitsvad püksid, mis sobituvad kehaga nagu tavaline aluspesu

TENA Pants Maxi Imavad püksid

Suurte uriinilekete eest kaitsvad püksid, mis sobituvad kehaga nagu tavaline aluspesu

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Püksmähkmed | Slip

TENA Slip on klassikaline mähe, mida sageli nimetatakse ka püksmähkmeks või täiskasvanute mähkmeks. See on populaarne pidamatustoode tugevate, reguleeritavate kinnitusribadega, et mähe sobituks kehakujuga, pakuks kuivustunnet ja kaitset lekke korral.

Lihtsalt kasutatavaid takjakinniseid võib korduvalt avada ja sulgeda. Püksmähet on lihtne vahetada nii lamavas kui istuvas asendis. TENA Slip on loodud kasutamiseks keskmise kuni raske uriinipidamatusega meestele, naistele ja lastele. Suurepärase imavuse, mugavuse ning nahasõbralike materjalide tõttu sobivad need ideaalselt inimestele, kes veedavad suure osa päevast istudes või lamades.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Suured vormmähkmed | Comfort

TENA Comfort, mõlemale soole sobivate vormmähkmete valik on mõeldud neile, kes vajavad suure imavusega pidamatustoodet ja soovivad jätkata sidemete kasutamist. Vormmähet on kõige otstarbekam kanda koos korduvkasutatavate elastsete fikseerimispükstega või liibuva aluspesuga – hoidmaks seda parima toimimise tagamiseks kindlat paigal ja keha vastas.

Suurepärase imavuse, kuivustunde tagamise ja mugavuse tõttu valivad kliendid sageli just selle toote keskmise kuni raske uriinilekke lahenduseks. Neid saab nii seisvas kui lamavas asendis kiirelt ja vähese vaevaga vahetada või kohendada. Valida saab erineva suuruse ja imavusega sidemete vahel.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Comfort Plus | Suur vormmähe

Mõeldud kasutamiseks keskmise kuni raske uriinipidamatuse korral

TENA Comfort Extra | Suur vormmähe

Loodud pakkuma täiendavat kindlustunnet keskmise kuni raske uriinipidamatuse korral

TENA Comfort Super | Suur vormmähe

Loodud pakkuma täiendavat kindlustunnet raske uriinipidamatuse korral

TENA Comfort Maxi | Suur vormmähe

Mõeldud kasutamiseks raske kuni väga raske uriinipidamatuse korral

Fikseerivad püksid

TENA pestavad ja korduvkasutatad fikseerivad püksid hoiavad pidamatustooteid kindlalt paigal. Olenemata sellest, kas tegemist on väiksemate või suuremate sidemetega või vormmähkmetega, hoiavad fikseerivad püksid seda paigal, vähendades põiepidamatuse riski ning tagades maksimaalse mugavuse. Tootevalikusse kuuluvad nii võrkpüksid, mis on eelkõige mõeldud lühiajaliseks kasutamiseks, kui ka puuvilla segakangast valmistatud aluspesu-laadsed imavad püksid igapäevaseks kasutamiseks. Mõlemale soole sobivad elastikmaterjalist TENA fikseerivad püksid vähendavad survepunkte, tagades usaldusväärse kinnitumise ja hea sobivuse. Korduvkasutatavate fikseerivate pükste kasutusmugavuse maksimeerimiseks saab neid pesta kuni 60° vees ning kuivatada trumlis madalal või keskmisel kuumusel. Pärast seda saab neid ikka ja jälle kanda, ilma et need välja veniksid.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Fix | Pidamatustoodete fikseerimispüksid

Korduvkasutatavad, õhku läbilaskvad fikseerimispüksid vormmähkmete fikseerimiseks uriinipidamatuse korral.

Voodikaitselinad

Aluslinade TENA Bed laia valikusse kuuluvad ühekordselt kasutatavad aluslinad, madratsikatted ja madratsi kaitselinad. Need toimivad kaitsva kihina madratsitel, toolidel, diivanitel, ratastoolidel ja muudel pindadel. Juhuslike uriinilekete korral pakuvad kaitset ka paljud alternatiivsed tooted. Uriinipidamatuse aluslinad on saadaval erinevates suurustes ja erineva imavusega igale kaitset vajavale pinnale. On tootevariante, mis on mõeldud kasutamiseks hügieeniprotseduuridel, nt mähkmete vahetamisel. TENA aluslinad imavad vedeliku ja jaotavad selle ühtlaselt kaitselinale või kaitsele. Sobib ideaalselt kaitseks pidamatuse korral.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Bed Normal | Voodikaitselinad uriinipidamatuse hoolduseks

Voodikaitselina toolidel ja madratsitel kasutamiseks juhuslike uriinilekete korral

TENA Bed Plus Wings | Voodikaitselinad uriinipidamatuse korral kasutamiseks

Uriinipidamatuse korral pakub tiibadega voodikaitselina madratsile alati kindlat kaitset

TENA Hygiene Sheet kaitselina

Ühekordselt kasutatavad voodite ja toolide kaitselinad

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Nahahooldus ja puhastamine

Puhastusrätikud ja -kreemid

Hea puhastusrutiin on nahaärrituse vältimisel olulise tähtsusega. Meil on lai valik niiskeid puhastusrätikuid, puhastusaineid, pesuvahte jt pidamatusega seotud nahahooldustooteid. TENA puhastustooted on õrn alternatiiv seebile ja veele. Need puhastavad ning kaitsevad ka kõige õrnemat ja hapramat nahka.

Kõik tooted on mõeldud spetsiaalselt pidamatusega seotud nahahoolduseks ning sobivad ideaalselt kasutamiseks pidamatustoodete vahetamise ajal või kõigi kehapiirkondade puhastamiseks nii voodis kui ka pesuruumis. Sobib suurepäraselt sagedaseks naha puhastamiseks, mil vesi ja seep võivad nahka liialt kuivatada. Meie imavad tooted vähendavad naha kokkupuudet niiskusega ning meie nahahooldustooted võimaldavad nahka õrnalt puhastada ja kaitsta.

TENA puhastustooted on mõeldud spetsiaalselt õrna naha hooldamiseks, kuid samas on need ka alati tõhusad. Kõik rätikud on täiskasvanutele sobivate omaduste ja suurusega. Leidke enda vajadustele sobivaim pidamatusega seotud nahahooldustoode ning hoidke nahka värske, puhta ja tervena.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Peapesumüts TENA ProSkin Shampoo Cap

Ühekordselt kasutatav müts, mis sisaldab õrnatoimelist šampooni ja palsamit

Šampoon-dušigeel TENA ProSkin Shampoo & Shower

Kombineeritud õrn šampoon ja dušigeel igapäevaseks kasutamiseks

Pesuvaht TENA ProSkin Wash Mousse

Kolm ühes puhastusvaht, mis õrnalt puhastab, kaitseb ja niisutab eakat nahka.

Niisked puhastusrätikud TENA Wet Wipes Original

Suured niisked puhastusrätikud igapäevaseks isiklikuks hügieeniks

Niisutavad tooted

Naha eest hoolitsemine on märksa olulisem kui paljud arvavad, hoolimata sellest, kas kasutajal on uriinipidamatus või mitte. Nahk muutub vanusega õhemaks ja hapramaks ning kaotab elastsust. Seetõttu on nahal raskem niiskust kinni hoida ja tekib nahakuivus. TENA nahka niisutavad tooted on mõeldud spetsiaalselt hapra eaka naha eest hoolitsemiseks, kuid sobivad ka kõikidele teistele nahatüüpidele.

TENA nahakreemid ja ihupiimad on dermatoloogiliselt testitud. Need pehmendavad ja rahustavad ka kõige tundlikumat nahka ning aitavad hoida naha loomulikku pH-taset. Hapra ja kuiva naha niisutamiseks mõeldud küllusliku tekstuuriga kreem ning kergema tekstuuriga ihupiim sisaldavad looduslikke hooldavaid õlisid ja E-vitamiini.

Kasutage niisutavaid tooteid pärast naha puhastamist, et hoida see pehme ja siledana. Tooted sobivad kasutamiseks kogu kehal osana igapäevase nahahoolduse rutiinist.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Kaitsvad kreemid

TENA on põhjalikult arendanud kaitse- ja tsinkkreemid, mis aitavad pidamatusega inimestel säilitada naha heaolu. Need hooldavad kreemid toimivad kaitsekihina nahal ja neid võib kasutada nii sageli kui vaja, ka siis, kui nahk kergelt punetab, on ärritunud või juba väga halvas seisukorras. Kui nahk puutub sageli kokku niiskusega, on naha puhastamine ja kaitsekreemide kasutamine üliolulised terve naha säilitamiseks.

Veenduge, et kannate oma naha eest hoolt igapäevaselt, ennetamaks punetust, nahaärritust ja täiskasvanute mähkmelöövet. Kreemid annavad tundlikule nahale lisakaitse pärast vanniskäiku, dušši või pidamatuse toote vahetamist. Nii Barrier kaitsekreem kui ka Zinc tsinkkreem on dermatoloogiliselt testitud, kaitsmaks ja säilitamaks tervet nahka ning nad on lõhna- ja säilitusainetevabad.

TENA kaitsvad kreemid on loodud mõeldes õrna vananeva naha kaitsmisele - naha tervise säilitamiseks, sest terve nahk on oluline osa igapäeva heaolutundest.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Tsinkkreem TENA ProSkin Zinc Cream

Lisakaitse ja hooldus, mis sisaldab 10% tsinkoksiidi

Kaitsekreem TENA ProSkin Barrier Cream

Rahustav kreem on ideaalne ärritunud ja tundlikule nahale