Miks TENA

Miks väärib teie lähedane TENA-t?

Kui te hooldate kedagi, kellel on , on teil palju teha ja mõelda. Seega on oluline kasutada kaitset, mille peale võib loota. Siis ei pea te kulutama aega, et murda pead: Kas see on piisava imavusega? Kas see neutraliseerib ebameeldiva lõhna? Kas see on mugav? Või kas see on nahale hea?
 
Me kuulame alati, mida on öelda professionaalsetel tervishoiutöötajatel ja hooldajatel nagu teie. Me oleme välja selgitanud, millised on nende ja eakate hooldatavate vajadused. See on aidanud meil välja töötada suurepärase kaitse pidamatuse eest ja nahahoolduse: lahendused, mis on usaldusväärsed ja tagavad parima võimaliku hoolduse teie lähedasele.

Suurepärane imavus

Uriin on vedel ja kiiresti voolav ning kui puudub õige kaitse, võib see kergesti lekkida riietele ja linadele. TENA toodete kuju tagab nende tiheda, mugava ja kindla sobitumise kehakujuga ning lekkimise ohu vältimiseks on nende pind töödeldud nii, et see võimaldab vedelikul väga kiiresti imenduda. Kiirem imendumine tähendab vähem lekkeid ja pesuvahetusi.

Erakordne värskus

TENA toodetega saab teie lähedane ebameeldivate lõhnade pärast muretsemata teiste seltskonnast rõõmu tunda. Meie kaitse pidamatuse eest on loodud ebameeldivaid lõhnu põhjustavate bakterite ja ammoniaagi neutraliseerimiseks. Hooldatav võib pere ja sõpradega suhtlemisel tunda ennast rahulikult ja enesekindlalt.

Ülim kuivus

Lähedasele mugavustunde tagamine tähendab eelkõige tema kuivana hoidmist. Seepärast on meie suuremat kaitset pakkuvate toodete oluliseks osaks meie FeelDry™ tehnoloogia. See juhib uriini nahalt nii kiiresti ära, et pind kuivab hetkega. Seda on hea teada, eriti siis, kui hooldate kedagi, kes ei ole võimeline ütlema, millal tuleb mähet vahetada. See on kasulik ka öösel, võimaldades vähendada mähkmevahetuskordi. TENA tooted aitavad vabaneda niiskusest ja hoiavad naha ülimalt kuivana, tagades teie lähedasele maksimaalse mugavuse.

Vähem nahaprobleeme

TENA kaitseb teie eaka lähedase nahka uriini tugeva toimega seotud ohtude eest. Uriin võib nahka ärritada, eriti siis, kui hooldatav pikemat aega istub või lamab. Seepärast aitab meie toodete disain uriini lukustada, tehes seda nii, et imav pind, mis on kokkupuutes nahaga, jääb pehmeks ja kuivaks. Võtame meie ainulaadse disainiga vöömähkme TENA Flex. See vähendab tõestatult nahaärritust, mis tekib pikaajalise haiguse või puude tõttu pikalt ühes asendis istumisel või lamamisel.

Lihtsam vahetamine

Pidamatusega inimese mähkmete vahetamine võib tõstmiste tõttu olla päris pingutav. Eriti siis, kui hooldatav peab olema mähkmevahetuse ajal lamavas asendis. TENA Flex on spetsiaalselt loodud selle probleemi lahendamiseks. See vähendab teie seljalihastele langevat koormust, muutes vahetustoimingu lihtsamaks ja mugavamaks nii teie kui ka teie lähedase jaoks.

Parim hügieen naha heaoluks

Pesemine ja hügieen on oluliseks osaks pidamatuse hooldusest Seepärast on TENA töötanud välja pesukreemide, puhastusrätikute ja niisutusvahendite tootevaliku. Need on spetsiaalselt loodud eaka õrnale nahale – eelkõige tundlikumatele piirkondadele. Nende abil on teil lihtsam oma lähedast voodis pesta. Lisaks jätavad need talle tunde, et nahk on puhas, rahustatud ja värske.