Nahahooldus ja puhastamine

Puhastusrätikud ja -kreemid

Hea puhastusrutiin on nahaärrituse vältimisel olulise tähtsusega. Meil on lai valik niiskeid puhastusrätikuid, puhastusaineid, pesuvahte jt pidamatusega seotud nahahooldustooteid. TENA puhastustooted on õrn alternatiiv seebile ja veele. Need puhastavad ning kaitsevad ka kõige õrnemat ja hapramat nahka.

Kõik tooted on mõeldud spetsiaalselt pidamatusega seotud nahahoolduseks ning sobivad ideaalselt kasutamiseks pidamatustoodete vahetamise ajal või kõigi kehapiirkondade puhastamiseks nii voodis kui ka pesuruumis. Sobib suurepäraselt sagedaseks naha puhastamiseks, mil vesi ja seep võivad nahka liialt kuivatada. Meie imavad tooted vähendavad naha kokkupuudet niiskusega ning meie nahahooldustooted võimaldavad nahka õrnalt puhastada ja kaitsta.

TENA puhastustooted on mõeldud spetsiaalselt õrna naha hooldamiseks, kuid samas on need ka alati tõhusad. Kõik rätikud on täiskasvanutele sobivate omaduste ja suurusega. Leidke enda vajadustele sobivaim pidamatusega seotud nahahooldustoode ning hoidke nahka värske, puhta ja tervena.

Hand using cleansing wipe from TENA

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Peapesumüts TENA ProSkin Shampoo Cap

Ühekordselt kasutatav müts, mis sisaldab õrnatoimelist šampooni ja palsamit

Šampoon-dušigeel TENA ProSkin Shampoo & Shower

Kombineeritud õrn šampoon ja dušigeel igapäevaseks kasutamiseks

Pesuvaht TENA ProSkin Wash Mousse

Kolm ühes puhastusvaht, mis õrnalt puhastab, kaitseb ja niisutab eakat nahka.

Niisked puhastusrätikud TENA Wet Wipes Original

Suured niisked puhastusrätikud igapäevaseks isiklikuks hügieeniks

Niisutavad tooted

Naha eest hoolitsemine on märksa olulisem kui paljud arvavad, hoolimata sellest, kas kasutajal on uriinipidamatus või mitte. Nahk muutub vanusega õhemaks ja hapramaks ning kaotab elastsust. Seetõttu on nahal raskem niiskust kinni hoida ja tekib nahakuivus. TENA nahka niisutavad tooted on mõeldud spetsiaalselt hapra eaka naha eest hoolitsemiseks, kuid sobivad ka kõikidele teistele nahatüüpidele.

TENA nahakreemid ja ihupiimad on dermatoloogiliselt testitud. Need pehmendavad ja rahustavad ka kõige tundlikumat nahka ning aitavad hoida naha loomulikku pH-taset. Hapra ja kuiva naha niisutamiseks mõeldud küllusliku tekstuuriga kreem ning kergema tekstuuriga ihupiim sisaldavad looduslikke hooldavaid õlisid ja E-vitamiini.

Kasutage niisutavaid tooteid pärast naha puhastamist, et hoida see pehme ja siledana. Tooted sobivad kasutamiseks kogu kehal osana igapäevase nahahoolduse rutiinist.

Hand applies TENA moisturising product on the skin

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Kaitsvad kreemid

TENA on põhjalikult arendanud kaitse- ja tsinkkreemid, mis aitavad pidamatusega inimestel säilitada naha heaolu. Need hooldavad kreemid toimivad kaitsekihina nahal ja neid võib kasutada nii sageli kui vaja, ka siis, kui nahk kergelt punetab, on ärritunud või juba väga halvas seisukorras.  Kui nahk puutub sageli kokku niiskusega, on naha puhastamine ja kaitsekreemide kasutamine üliolulised terve naha säilitamiseks.

Veenduge, et kannate oma naha eest hoolt igapäevaselt, ennetamaks punetust, nahaärritust ja täiskasvanute mähkmelöövet. Kreemid annavad tundlikule nahale lisakaitse pärast vanniskäiku, dušši või pidamatuse toote vahetamist. Nii Barrier kaitsekreem kui ka Zinc tsinkkreem on dermatoloogiliselt testitud, kaitsmaks ja säilitamaks tervet nahka ning nad on lõhna- ja säilitusainetevabad.

TENA kaitsvad kreemid on loodud mõeldes õrna vananeva naha kaitsmisele - naha tervise säilitamiseks, sest terve nahk on oluline osa igapäeva heaolutundest.

tooted

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Tsinkkreem TENA ProSkin Zinc Cream

Lisakaitse ja hooldus, mis sisaldab 10% tsinkoksiidi

Kaitsekreem TENA ProSkin Barrier Cream

Rahustav kreem on ideaalne ärritunud ja tundlikule nahale