Teie asukoht näib olevat <country>

Asukohapõhise info saamiseks minge vastava riigi TENA veebilehele.

Tellige tasuta tootenäidis

Nautige seda, mis on elus head! Tellige juba täna oma tasuta näidis, valides allolevast vormist oma eelistuse. Näidis saadetakse teile koju diskreetses pakendis.

Samm / : Valige toode

Alustage ühega neist näidistoodetest

TENA Lady Slim Mini Magic

TENA Lady Slim Mini Magic

Meie väikseim pesukaitse, loodud selleks, et aidata kerge põiepidamatusega naistel tunda ennast mugavalt oma tegevustes, ka näiteks köhides või aevastades. Selle valmistamisel on kasutatud microPROTEX™ tehnoloogiat, mis võimaldab lõhna ja niiskust hetkega lukustada. See pehme ja siidine, uue naiseliku mustriga pesukaitse on palju suurema imavusega kui tavalised pesukaitsed, ehkki on peaaegu sama suur. Sest diskreetsus on sama tähtis kui turvalisus.

TENA Lady Slim Ultra Mini

TENA Lady Slim Ultra Mini

See tavasuuruses, spetsiaalselt kerge põiepidamatusega naistele loodud pesukaitse lukustab niiskuse ja lõhna, pakkudes diskreetset kaitset, et tunneksite ennast mugavalt oma tegevustes, ka näiteks köhides või aevastades. Pehme, siidise ja naiseliku mustriga TENA Lady Slim Ultra Mini eripäraks on microPROTEX™ tehnoloogia, mis aitab lukustada lõhna ja niiskuse hetkega. Seetõttu on see palju imavam kui tavaline pesukaitse. Sest diskreetsus on sama tähtis kui turvalisus.

TENA Lady Slim Ultra Mini Plus

TENA Lady Slim Ultra Mini Plus

TENA Lady Slim Ultra Mini Plus on eriti pikk pesukaitse, mis pakub märkamatut kaitset kerge põiepidamatusega naistele, et nad tunneksid ennast mugavalt oma tegevustes, ka näiteks köhides või aevastades. See pehme ja siidine kaitse loodi palju imavamaks kui tavaline pesukaitse ja selle eripäraks on microPROTEX™, mis on kavandatud lõhna ja niiskuse kiireks lukustamiseks. Valige TENA Lady Slim Ultra Mini Plus – sest diskreetsus on sama tähtis kui turvalisus.

TENA Lady Slim Mini Plus Wings

TENA Lady Slim Mini Plus Wings

microPROTEX™-kompressioontehnoloogiaga TENA Lady Slim Mini Plus Wings tagab KOLMEKORDSE KAITSE lekete, ebameeldiva lõhna ja niiskustunde eest. See on sama suurusega kui väike menstruatsiooniside, kuid on mõeldud kasutamiseks kerge põiepidamatuse korral. Tänu microPROTEX™-kompressioontehnoloogiale on side suurepärase imavusega, tagades vajaliku kindlustunde ja diskreetsuse.

TENA Lady Normal

TENA Lady Normal

TENA Lady Normal hoiab ära lekked, ebameeldiva lõhna ja niiskustunde. See on sama diskreetne kui tavaline hügieeniside, aga imab palju rohkem. Nii tunnete ennast kuivalt, kindlalt ja mugavalt.

TENA Lady Extra

TENA Lady Extra

TENA Lady Extra pakub KOLMEKORDSET KAITSET lekete, lõhna ja niiskuse eest. TENA Lady Extra on sama märkamatu kui tavaline menstruatsiooniside, kuid palju suurema imavusega, tagamaks kandjale kuiva ja mugavat tunnet.

TENA Lady Extra Plus

TENA Lady Extra Plus

TENA Lady Extra Plus ainulaadse InstaDRY™ tsooniga pakub KOLMEKORDSET KAITSET lekete, lõhna ja niiskustunde eest. TENA Lady Extra Plus on eriti kindel ja palju imavam kui tavaline hügieeniside. See on spetsiaalselt välja töötatud suurepäraseks kaitseks, et tunneksite ennast koheselt kuivalt ning mugavalt ükskõik millises olukorras.

TENA Lady Pants Plus

TENA Lady Pants Plus

TENA Lady Pants Plus on spetsiaalselt kohandatud naise anatoomiale sobivaks.Ainulaadne kehakuju järgiva disaini ning hea väljanägemise ja tunnetusega on see kaitsev aluspesu loodud sobima teie elustiiliga.TENA Lady Pants Plus pakub kolmekordset kaitset lekete, lõhna ja niiskustunde vastu.

TENA Lady Maxi

TENA Lady Maxi

TENA Lady Maxi ainulaadse InstaDRY™ tsooniga side pakub teile KOLMEKORDSET KAITSET lekete, lõhna ja niiskustunde eest. TENA Lady Maxi on eriti kindel ja oluliselt suurema imavusega kui tavaline hügieeniside. See on loodud pakkuma suurepärast kaitset ning tagama kiirelt kuiva ja mugava tunde.

TENA Lady Maxi Night

TENA Lady Maxi Night

Lisakaitse öise kasutamise ajal - TENA Lady Maxi Night annab teile KOLMEKORDSE KAITSE lekete, ebameeldiva lõhna ja niiskustunde eest. Pikema ja laiema tagaosa tõttu selja alaosa ulatuslikumalt kattev ja turvalisem TENA Lady Maxi Night on spetsiaalselt kavandatud selleks, et saaksite öösel hästi magada.

Oluline teave

Märkus. Näidiste vastu üles näidatava suure huvi tõttu on meil võimalik pakkuda ainult ühte tootenäidist ühe inimese kohta kord kuue kuu jooksul. 
 
Näidiseid saadetakse ainult Eesti Vabariigis asuvatele aadressitele. Kui asute mujal kui Eesti Vabariigis, külastage palun veebisaiti www.tena.com, kust on võimalik näidiskomplekti tellida. 

Diskreetne saatmine

Näidis pannakse teele diskreetses pakendis. Me tagame isikuandmete täieliku konfidentsiaalsuse. 

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.