Naiste pidamatussidemed – kui sageli peaks neid vahetama?

Kui teil esineb pidamatusest tingitud ootamatuid lekkeid, on tähtis kasutada õigeid tooteid. TENA pidamatussidemed naistele pakuvad suurepärast ja diskreetset kaitset lekete ja ebameeldiva lõhna vastu. Ja et aidata teil meie toodetest kõige suuremat kasu saada, leiate siit mõned konkreetsed nõuanded selle kohta, kui sageli vahetada sidemeid, mida teha nahaärrituse puhul ja kui sageli te peaksite oma sidet vahetama öösel.

Mitu korda te peaksite oma sidet vahetama?

Meie soovitame teil vahetada oma sidet 3–5 korda päevas. Kuid iga naine on ainulaadne, mistõttu see võib varieeruda sõltuvalt teie naha seisundist, uriinipidamatuse raskusastmest ja kasutatava toote omadustest.
 
Kõige tähtsam nõuanne on, et vahetaksite pidamatustoote alati enne, kui selle imamisvõime ammendub. See aitab vältida juhuslikke lekkeid ning ennetab naha hügieeniprobleeme, millega võivad kaasneda ebameeldiv lõhn, dermatiit ja põletikud.
 
Teie pidamatusside peaks sobima teie individuaalsete vajadustega. Tähtis on valida õige suurus, imavustase ja sideme tüüp. Samuti veenduge, et side asetseks aluspesus nii, et tunnete end mugavalt ja kaitstuna. Olenemata sellest, millised on teie eluviis ja pidamatuse raskusaste, leiate TENA tootevalikust just teie vajadustele vastava sideme.
TENA Discreet Mini ja TENA Silhouette Noir Mini

TENA pidamatussidemed naistele

Kuiv, kaitstud ja enesekindel tunne päeval ja öösel. Loodud pakkuma kindlus- ja mugavustunnet ning enneolematut kaitset.

Miks mõned naised vahetavad sidet siis, kui see on veel täiesti kuiv?

Kõik TENA pidamatustooted on kandjale mugavad, need imavad kiirelt vedeliku ning seovad ebameeldiva lõhna. Kuid iga naine on erinev ja kui te elate aktiivset elu, võite tahta sidemeid sagedamini vahetada.
 
Isegi kui teil ei ole esinenud ulatuslikke lekkeid, aitab sideme vahetamine teil ennast kindlalt ja mugavalt tunda. Kuulake oma keha ja tehke seda, mis tundub parim. Sidemeid vahetades on oluline hoida intiimpiirkonna nahk puhta ja kaitstuna kasutades selleks sobivaid tooteid.

Kuidas hooldada ärritunud nahka?

Pikemaajaline kokkupuude niiskusega võib kahjustada tundlikku nahka. Seetõttu on tähtis, et te vahetaksite oma pidamatussidet enne, kui see on liialt märgunud. Kui nahaärritus siiski tekib, puhastage esmalt kahjustunud nahk, kasutades sobivaid tooteid, seejärel kuivatage see õrnalt rätikuga. Seejärel kandke nahale veidi kaitsekreemi, et nahka taastada ja rahustada. Pöörduge oma arsti poole, kui ärritus püsib.

Mida peaks teadma pidamatussidemete vahetamise kohta öisel ajal?

Hea ööuni on iga naise tervisele uskumatult tähtis. Teie pidamatustoode peaks und soodustama, mitte aga katkestama.
 
Rahuliku une tagab suurema imavusega side. Näiteks TENA Lady Maxi Night - kolmekordse kaitsega, täiendava imavusega ja öiseks kasutamiseks disainitud erilise vormiga side, hoiab teid kuivana ning pakub kindlustunnet terveks ööks.

Sa ei ole üksi

Naiste on laialt levinud ja ikkagi on see paljude jaoks tabuteema. Meie, TENA, pingutame nende negatiivsete arusaamade kummutamiseks ja teadlikkuse suurendamiseks. Kui te kannatate pidamatuse all, kuid pole arsti poole pöördunud, siis teadke, et abi küsimine on tegelikult tugevuse märk. Selle mure usaldamine teie lähedasele inimesele võib pakkuda tohutut kergendust.
 
Kasutades õigeid tooteid, olete te valmis ületama igapäevaseid väljakutseid lekete pärast liigselt muretsemata. Ja kui tekib küsimus, kui sageli vahetada pidamatussidemeid, pidage meeles, et A: alati vahetage need enne enne liigset märgumist, ja B: hoidke oma genitaalpiirkond kuiva, puhta, ja kaitstuna – tervema naha ja parema enesetunde nimel.

Related articles