Sündmused

Öelge alati jah kõigele heale, mida elul on teile pakkuda

Reisimine, rannaskäik või pärast rasket päeva magamaheitmine. Elu täielik nautimine on inimõigus ning ei tohi olla takistuseks millegi tegemisel. TENA Discreet tooted on välja töötatud põhjalike uuringute alusel ning tootevalikusse kuuluvad erineva kuju, suuruse ja imavusega tooted, mis peaksid rahuldama kõigi vajadused. 
 
Tootevalikusse kuuluvad abivahendid pidamatuse vastu igaks olukorraks, lihtsaimast raskeimani, isegi nendeks olukordadeks, millega on eriti keeruline toime tulla. Tahame, et teil ei tuleks ära öelda nädalavahetuse väljasõidust, rannapeost ega automatkast. Ärge laske põiepidamatusel end takistada.
 
Järgmised nipid aitavad pidamatuse ja nõrga põiega toime tulla nii reisides kui ka lihtsalt öösel rahulikult magades.
 
  • Jälgida tarbitava vedeliku hulka enne voodisseheitmist või lennukisse istumist. Ei tohi unustada, et liiga vähene joomine võib põit ärritada ning põhjustada pakitsust. 
  • Planeerige „boksipeatused“ ette enne automatka alustamist. Otsige Google Mapsi abil välja restoranid, pargid või ostukeskused, kus saate kasutada tualetti, et sõites meelerahu säilitada.  
  • Lisage oma hommikukavasse ka Kegeli harjutused. Paar minutit vaagnapõhjalihaste trenni päevas võib lekete riski vähendada.
  • Laadige alla rakendus, mis näitab lähima tualeti asukohta. Neid leiab App Store'ist või Google Playst.