Margaret (60) elust pidamatusega

„Mul oli raske hetki nautida“

Margareti lugu

„Olen 60-aastane naine ja mulle meeldib koos sõpradega telkida ja grillida. Ma ei oleks iial arvanud, et ei lase mul enam vabas õhus olemist nautida. Keerukaks muutusid ka kõige lihtsamad naudingud, näiteks verandal raamatu lugemine. Ootasin alati innuga kõiki väljasõite nädalavahetustel, mis leevendasid mu seiklusjanu, aga see kõik muutus. Mul oli raske hetki nautida, kui pidin pidevalt lähimat tualetti otsima. Avastasin, et lekete põhjuseks oli kiiritusravi, mida ma vähiga võideldes olin saanud. Olen uhke, et selle lahingu võitsin, kuid peatselt tabas mind uus probleem – põiepidamatus.
 
Koordineerin programmi, mis abistab kodutuid sõjaveterane ning veedan suure osa ajast mööda Kentuckyt ringi sõites. Kuna veetsin iga päev mitmeid tunde autos, kus tualetti polnud käepärast, ei osanud ma oma põiehädade ja leketega toime tulla ning see vähendas mu enesekindlust. Tahtsin küll väga abivajajaid aidata, kuid pidin enda kurvastuseks kaaluma, kas mitte oma tööst põiepidamatuse ja sellega kaasnevate ebamugavuste pärast loobuda.
 
Otsisin meeleheitlikult lahendust ja rääkisin sellest lähedase sõbraga, kes samuti oli kiiritusravi tõttu põiepidamatusega võidelnud. Tema onkoloog rääkis talle pidamatussidemetest, mis on mõeldud just igat tüüpi lekete jaoks. Ta soovitas mul proovida TENA tooteid.
 
Lükkasin sidemete katsetamist mõnda aega edasi, sest ma ei olnud kindel, kas see on ikka õige valik. Kuna aga elu tahtis elamist, võtsin sõbra nõu kuulda ja proovisin TENA sidemete tasuta näidist. Ma ei saanud sellest siis veel aru, aga olin leidnud uue reisikaaslase! Mulle meeldis toodete hingavus ja diskreetsus ning nüüd sain teele minna ilma lekete pärast muretsemata. Ja mis kõige tähtsam – jõudsin sihtkohta, nähes välja ja tundes end värskena. Tänu TENA-le saan armastatud tööd enesekindlalt edasi teha.
 
Olen seljatanud vähi ja saanud tagasi oma vabaduse ning mul on hea meel, et võtsin kasutusele sellised abivahendid nagu TENA, mis võimaldavad mul olla see hakkaja ja kirglik naine, kes ma olen.“