Andrea elust pidamatusega

„Kartsin, et keegi paneb tähele“

Andrea lugu

„Rõivapoe müüjana olen ma päevad läbi püsti ja tegelen pidevalt klientidega. Paljude aastate eest tekkisid mul füüsilise pingutuse juures uriinilekked. Kui näiteks laos midagi rasket tõstsin, võis mul paar tilka püksi tulla. Kartsin, et mu kolleegid – või isegi kliendid – märkavad midagi.
 
Pärast mõningaid kõhklusi rääkisin sellest oma sõbrannale Gabile. Tema soovitas spetsiaalseid põiepidamatuse sidemeid. See oli väga hea nõuanne ja ma elasin aastaid mõnusasti. Aga lõpuks hakkas probleem ägenema ja sidemed ei andnud enam piisavat kaitset.
 
Kui kuulsin uuesti TENA kaitsvast aluspesust, suhtusin sellesse skeptiliselt. Pesukaitse või side aluspükstes ei ole eriti suur asi, aga loobuda mugavatest püksikutest ja tõmmata jalga kaitsev aluspesu? See tundus mõeldamatu. Aga uudishimu sai võitu ja ma tellisin tasuta näidise. Tahtsin neid vähemalt proovida. 
 
Kui pakk kohale jõudis, ootasin ma pakse vanamoodsaid aluspükse, mis riiete alt silma torkavad. Aga tegelikult oli asi vastupidi, TENA kaitsev aluspesu liibub ilusti kehale ja on kena disainiga. Keegi ei näe, et ma kannan teksapükste all põiepidamatuse puhuks mõeldud toodet ning kaitsev aluspesu on palju imavam kui sidemed. Seda kindlustunnet ma just otsisingi. Nüüd kannan TENA kaitsvat aluspesu iga päev ega pane seda enam tähelegi.“