Kuidas tulla toime leketega menopausi ajal

Vananemisel on mitmeid eeliseid. Kogunenud elukogemused annavad eneseusu ning see ongi elus kõige tähtsam.  Teil on lapsed juba suured ning nüüd on aega teha kõike seda, mis väikeste laste ja karjääriloomise kiirel ajal tegemata jäi? Nüüd on lõpuks aeg alustada hobiga või käia reisidel, millest seni vaid unistasite. ei peaks teid tagasi hoidma.
 
Paljudel naistel tekib menopausi ajal põiepidamatus. On märke, et hormonaalsed muutused, eeskätt östrogeenitaseme alanemine, mõjutavad kõhulihaseid ja võivad põhjustada põie asendi muutusi, mis tingivadki uriinilekked. Samuti võivad vananedes kuivemaks, õhemaks ja vähem elastseks muutuda tupe ja kuseteede limaskestad. Nagu kuumahoogudest veel ei piisaks, eks? 
 
Õnneks on õige teabe ja sobivate abivahenditega võimalik saavutada see, et menopausiaegsed lekked ei takista teid kuidagi. Järgnevalt paar nippi, kuidas üleminekuperioodil pidamatusega toime tulla. 
 
  • Östrogeeniravi kreemide ja tupeküünalde näol aitab menopausi sümptomeid vähendada. Pidage nõu arstiga, et leida endale sobivaim ravi.  
  • Lisage oma päevakavasse mõned Kegeli harjutused. Paar minutit vaagnapõhjalihaste trenni päevas võib lekete riski vähendada või selle isegi kõrvaldada.

Explore our TENA Light liners

Further reading