Naiste tungpidamatus

Kas lasete pilgul igas uues kohas kiirelt ringi käia, tuvastamaks lähimat tualetti? Kas tunnete peaaegu pidevat põiepakitsust, ehkki alles käisite tualetis? Kas ärkate öösel mitu korda üles, et tualetis käia?
 
Sageli esinevat ja alati äkilist põiepakitsust, mis võib viia tahtmatu uriinilekkeni, nimetatakse sundinkontinentsiks. Sageli nimetatakse seda ka üliaktiivseks põieks koos juhuslike leketega. Mõnikord on seda tüüpi põiepidamatuse põhjus teadmata, kuid arvatakse, et põielihase retseptorid saadavad ajju valesignaale ja annavad teada, et põis on rohkem täitunud kui tegelikult. 
 
Sundinkontinentsi võivad mõjutada mitmed tegurid, näiteks liiga palju või liiga vähe joomine, kuseteede põletik, ja ravimid. 
 
Sundinkontinentsi ravimiseks võite proovida järgmisi võtteid:
 
  • juua rohkem või vähem kui tavaliselt
  • vältida kohvi, musta teed ja energiajooke, mis kõik võivad põit ärritada 
 
Suurem osa naisi saavad sundinkontinentsiga hakkama, kasutades kas kaitsvaid sidemeid või imavat aluspesu. TENA on aastaid uurinud ja arendustööd teinud, et luua tooteid, mis annavad kindlustunde. Meie ainulaadne tehnoloogia suunab uriini kiirelt sideme sisse, kuhu see paigale jääb. Külastage meie tootelehte sobivaima lahenduse leidmiseks või tellige tasuta näidis.