Uued TENA Discreet pidamatussidemed

Tehke, mida soovite. Olge, kes soovite

Olenemata sellest, kas tõstate jõusaalis hantleid, teete joogat või lähete lihtsalt jooksma – nüüd on teil salarelv, mis võimaldab maksimaalse enesekindluse ja diskreetsusega ületada ka raskeimad mäed.  

Meie uutel TENA pidamatussidemetel on ainulaadne instaDRY™ tsoon, mis imab lekked kindlalt endasse. Need on õhema ja diskreetsema esi- ja tagaosaga, naiseliku disainiga ja kiiresti eemaldatava ümbrisega, et saaksite säilitada enesekindluse ja nautida elu maksimaalselt.  

Ärge selleta kodust lahkuge.

Võtmed, olemas. Rahakott, olemas. Telefon, olemas. TENA Discreet, olemas.  

Milline iganes teie elustiil ka pole, on mõned asjad, ilma milleta te kodust välja ju ei läheks. Kui võtate TENA Discreet sidemed igapäevaselt kasutusele, olete valmis igaks juhtumiks. 

TENA Discreet Extra

Imab koheselt. Kaitseb nagu TENA.

TENA-women-discreet-campaign-promo-500x512px.jpg
TENA-women-discreet-campaign-promo-2-500x500.png

Mis on instaDry?

 
Sideme puhul on suurimaks väljakutseks saavutada kiire imavus suurte vedelikukoguste jaoks, säilitades samas maksimaalse diskreetsuse. Meie instaDRY™ tehnoloogia on loodud spetsiaalselt selle probleemi lahendamiseks. Kiire imavusega materjalide kasutamine ja vedeliku ühtlasem jaotamine sideme imavas sisus võimaldab uuel TENA Discreet sidemel pakkuda maksimaalset kindlustunnet kompaktsemas tootes. 
Enesekindel naine seisab jõusaalis, hoides raskusi õlgadel

TENA Discreet

Olen mina ise

Ma ei lõpeta treenimist. 
Uus TENA Discreet instaDRYTM tsooniga. 
Suur plaan TENA Discreet sidet hoidvast käest

TENA jätkusuutlikkus

Vähemaga rohkem

Üheks sammuks, mille abil vähendada oma süsinikujälge 2030. aastaks poole võrra, on keskmise kuni raske uriinipidamatuse jaoks mõeldud TENA Discreet sideme materjalikulu vähendamine – õhemad tooted ja väiksem pakend. See aitab meil optimeerida toodete transportimist ning vähendada veelgi keskkonnamõju. 

Kolmekordne kaitse – lekete, lõhna ja niiskustunde eest.

TENA Discreet Extra, Extra Plus ja Maxi sobivad keskmise kuni raske uriinipidamatuse korral. Kõigil meie TENA pidamatussidemetel on ka kolmekordne kaitse lekete, lõhna ja niiskustunde eest. Vaadake kogu tootevalikut ning leidke endale sobivaim meie tootelehelt

Toote eelised

InstaDryTM tsooni ikoon

Silmapilkne imendumine tänu instaDry tsoonile

InstaDryTM tsoon juhib vedeliku silmapilkselt nahast eemale ja jaotab selle sidemes ühtlaselt laiali, et tagada maksimaalne mugavus- ja kindlustunne.
Discreet logo ikoon

Discreet

Spetsiaalselt naistele uriinileketega toimetulekuks loodud toode on veelgi diskreetsem tänu õhemale esi- ja tagaosale.

Ostke TENA tooteid veebist

TENA Discreet Extra

Usaldusväärne pidamatusside kasutamiseks keskmise uriinilekke korral.

TENA Discreet Extra Plus | Uriinipidamatuse side

Kindlustunnet pakkuv uriinipidamatuse side keskmise kuni raske uriinilekke puhuks.