Tooted, mis vastavad teie vajadustele

Erinevad vedelikud nõuavad erinevaid kaitsvaid tooteid.

Uriinipidamatus on levinum, kui võiks arvata. Kerge pidamatus ehk tundlik põis on levinud nähtus, mida kogeb iga kolmas üle 35-aastane naine. Teadaolevalt kogeb 50% naistest juhuslikku ja lühiajalist uriinipidamatust. Kui teiega on samamoodi, ei ole te sugugi üksi. Kuid lausa 78% pidamatust kogevatest naistest kasutab pidamatuse korral tavalisi pesukaitseid või menstruatsioonisidemeid. 

Seda põhjusel, et paljud naised ei tea, et on olemas spetsiaalselt uriini imamiseks loodud tooted. Tulenevalt vere ja uriini koostisest, on erinevad ka hügieenisidemed ja pidamatustooted. Menstruaaleritis on paksem ja eritub aeglasemalt, uriin aga vedelam ja väljub korraga suuremas koguses. See tähendab, et imamine peaks toimuma palju kiiremini. Tavalisel hügieenisidemel on aeglane imavus, uriinilekke korral jääb selle pealispind niiskeks ning võib kaotada vormi. Ühtlasi ei hoia hügieeniside ära ebameeldiva uriinilõhna tekkimist ning vajalik on tihedam sideme vahetamine. Pidamatusside on naha vastas kuiv, aitab vältida naha ärritust ning hoiab eemal ka ebameeldiva lõhna. Oluline on teada, et pidamatustooted võimaldavad põiepidamatusele vaatamata, olgu tegemist mõne tilga või suurema lekkega, elada täisväärtuslikku ja aktiivset elu.

Meie TENA Lady sarja pidamatustooted on välja töötatud just uriini omadusi silmas pidades. Need imavad lekked uskumatu kiirusega, hoiavad niiskuse kehast eemal ja lukustavad lõhna endasse. Seega tagavad need kolmekordse kaitse – lõhna, lekete ja niiskustunde eest!