Tundke end lahti riietudes kindlalt

Praegu on suurem osa pidamatussidemeid ja pesukaitseid valget värvi. Kui olete aga selline naine nagu paljud teisedki, on teil vähemalt üks paar musta värvi aluspükse. Ehk isegi rohkem. Mõnikord võib värvide sobimatus olla pisut häiriv.

On ju mitmesuguseid olukordi, näiteks trennis, rannas või magamistoas, kus lahtiriietumisel oleks meeldivam, kui musta värvi aluspükstes ei torkaks silma valge side või pesukaitse. Kuni valikus on olnud vaid valge, on paljudel põiepidamatusega naistel puudunud vabadus valida oma aluspesu vastavalt tujule, et end lahti riietudes ikkagi kindlalt tunda. 

Kuni praeguseni.  

Üleni mustad pidamatussidemed ja pesukaitsed TENA Silhouette Noir on spetsiaalselt välja töötatud, et musta värvi aluspesus märkamatuks jääda. 

Nii sidemed kui ka pesukaitsed on väga õhukesed, nii et märkate vaevu nende olemasolu. Küll aga märkate nende kolmekordset kaitset, mis kindlustab lekete, ebameeldiva lõhna ja niiskuse lukustumise sügavale sidemesse. Pesukaitsed ja sidemed TENA Silhouette Noir on lõhnavabad ja , mistõttu need ei ärrita tundlikku nahka. 

TENA missioon on muuta ajale jalgujäänud arusaamu põiepidamatusega naiste kohta. Meie eesmärk on aidata naistel tunda end seksuaalselt ligitõmbavate ja enesekindlatena ning anda neile võimalus kanda soovitud värvi või lõikega aluspesu.  

Ükskõik, kas olete reisil, teete trenni, veedate aega sõpradega või ootab teid ees romantiline kohtumine, TENA Silhouette võimaldab teil valida just sellise aluspesu, mis sobib teie tujuga, mitte teie sidemega. Nii tunnete end kindlalt isegi teiste nähes lahti riietudes.  

Uriinipidamatus ei tähenda, et te ei saa ennast enam kindlalt tunda.