Kas olete tundnud, et side ei paku piisavat kaitset?

Menstruatsioonisidemed on suurepärased. Menstruatsiooni korral. Kuid uriinilekete puhul neist ei piisa. Seega, miks mitte kasutada enam-vähem sobiva toote asemel spetsiaalselt uriinilekete jaoks mõeldud toodet?

TENA uriinipidamatuse sidemed on erinevalt menstruatsioonisidemetest spetsiaalselt välja töötatud uriinilekete puhuks. Menstruatsioonisidemed võivad tunduda uriinipidamatuse korral sobilikud, ent kui vedelikku eritub rohkem kui teelusikatäis, ei suuda need pakkuda piisavat kaitset.

Ainulaadse disainiga, et pakkuda vajalikku kaitset

TENA sidemed pakuvad vajalikku kaitset tänu suurepärastele omadustele, mis teevad elu uriinipidamatusega palju lihtsamaks. Ärge usaldage pimesi: proovige toodet ise, tellides tasuta näidise.  
Heledanahaline naine hoiab käes TENA Discreet sidet. Selle kõrval on 3-kordset kaitset tähistav ikoon.

Lõhnakontroll

TENA sidemed neutraliseerivad ka uriiniga kaasneva ebameeldiva lõhna. Sidemetes sisalduvad mikrograanulid takistavad ammoniaagi teket, mistõttu bakterid ei saa paljuneda ja ebameeldiva lõhna teke on takistatud.

Beeži aluspesu ja sõrmuseid kandev heledanahaline naine hoiab enda ees TENA Discreet Mini sidemepakki.

Ülim kuivus

TENA sidemed sisaldavad üliimavaid polümeere, mis on nagu tillukesed pärlid, mis vedelikuga kokkupuutel paisuvad ja muutuvad geeliks. Need lukustavad vedeliku nii, et see ei pääse uuesti sideme pinnale - side püsib kuivana ja nii ka teie.

Valgenahalise naise käsi, mille sõrmeküüned on lakitud punaseks ja mille sõrmes on sõrmus, valab veidi vett TENA Discreet sidemele, mis on asetatud tasapinnale.

Kiire imavus

TENA sidemed imavad uriini palju kiiremini, hoides teid puhta ja värskena. Põhjuseks on see, et pealiskiht ja vedelikku imavasse sisusse juhtivad kihid on spetsiaalselt välja töötatud kiire uriinivoolu jaoks, samas kui menstruatsioonisidemed on disainitud paksemale eritisele nagu veri.

Pildil on tumedanahaline naine, kes hoiab TENA Discreet sidet selja taga, et näidata, kui õhuke see on.

Õhuke ja diskreetne

TENA sidemete disainimisel on eesmärgiks õhuke ja diskreetne toode, mistõttu on need olenemata suurest imamisvõimest oodatust palju õhemad. Vajalik kaitse, ilma et peaksite muretsema diskreetsuse pärast.

Tehke see valik täna

Valige meie kõige populaarsemate sidemete seast proovimiseks sobiv toode. Need on nii diskreetsed ja pea märkamatud!