Kavandatud hea ööune tagamiseks: uriinipidamatuse sidemed, millele te võite kindlad olla

Hea ööuni on teie tervise jaoks uskumatult tähtis – just sama oluline kui toitumine ja liikumine. TENA Discreet pidamatuse öösidemed on spetsiaalselt kavandatud kaitseks öösel, et te saaksite hästi magada, und häiritaks vähem ja ärkaksite väljapuhanult.

Sellel, miks järjepidev katkestusteta uni on enamikule meist püha, on oma põhjus: sel ajal uueneb lihaskude, sünteesitakse hormoone ja kinnistatakse teadmisi. Samuti suurendab uni meie keskendumisvõimet, tugevdab meie immuunsüsteemi ja vähendab südamehaiguse riski.  
 
Meie TENA meeskonnas teame, et naised tahavad kindlustunnet ja mugavust, kui tegemist on uriinipidamatuse kaitsega. Meie teame samuti, et nende kaitsevajadused on öösel teistsugused. See tuleb sellest, et kui te magate külili või selili, valgub suur osa väljalekkivast uriinist pigem sideme taga- kui esiossa. Ilma korraliku kaitseta võib sellega kaasneda liigniiskus ja muud soovimatud nahaprobleemid. Kuid esimese asjana võib kannatada teie uni. 
 
Tervelt üks kolmest naisest kannatab mingit tüüpi pidamtuse all, ning üks neljast peab öö jooksul mitu korda üles tõusma, et tualetti minna. Samuti on selgunud, et 78% nõrga põiega naistest ei kasuta üldse spetsiaalselt uriini imamiseks loodud tooteid. On kahju, et nii palju inimesi kannatab unehäirete all, mida on võimalik vältida. 
 
TENA Discreet pidamatuse öösidemete suurepärased tulemusnäitajad on öise kasutuse puhul kinnitust leidnud. Ja loomulikult on TENA Discreet pidamatuse öösidemed, nagu ka teised naistele loodud TENA tooted, lõhnaainevabad ja , nende valmistamisel kasutatakse Triple ProtectTM tehnoloogiat kaitseks lekete ja niiskuse eest, ning lõhnakontrollisüsteemi kõrgetasemelisi värskust hoidvaid mikropärle, mis lukustavad vedeliku sisse ja hoiavad ära halva lõhna. 
 
Kas teie kannatate põieprobleemidega kaasnevate unehäirete all? Lugege veel TENA Discreet pidamatuse öösideme ja selle kohta, kust seda osta või tellida tasuta näidis.