Leidsid lahenduse

Uued TENA Men imavad sidemed diskreetseks kaitseks

100% diskreetne. 100% turvaline.

Kontroll on midagi enamat, kui vaid õige toote kasutamine. See hõlmab endas ka elustiilivalikuid, mis aitavad toime tulla uriinileketega. Siin on paar näpunäidet, kuidas kontrolli saavutada.

Head nõuanded kontrolli saavutamiseks

Stirling Gravitas tellimas baaris tassi kohvi.

Piirake oma kohvitarbimist

Külastades Fudanit, serveeriti mulle täiuslik tass kohvi. Väike. Kohvi on diureetikum, juues seda liiga palju ei aita see teil kontrolli säilitada. Seega, vähendage joodava kohvi kogust.
Näib, et Stirling Gravitas ei ole õllest huvitatud.

Tarbige alkoholi mõõdukalt

Pärast tennisemängu või seltskonnas liikumist ei ole mul midagi väikese joogi vastu, aga ühest piisab. Mõõdukalt joomine on hea mõte ja see aitab mul kontrolli säilitada.
Stirling Gravitas kannab võitluskunste tehes jaapani gi-d.

Treenige iga päev

Ma tõstan raskusi, kui ma ei ole jooksmas või polot mängimas. Miks? Kontrolli pärast. Igapäevane treenimine aitab lekkeid vähendada. Ärge unustage pingutada. Mõelge sellest kui vaagnapõhjalihaste pingutamisest. Siin on inglisekeelne video, kust saate täiendavat teavet.
Iga neljas mees.

Rääkige sellest!

Iga viies inimene planeedil on hiinlane. Ja koguni iga neljas mees kogeb uriinilekkeid. Seega on palju mehi, kes soovivad kontrolli saavutada ja parim viis nende abistamiseks on nendega rääkimine, et ka nemad lõpetaksid kehvema kvaliteediga toodete kasutamise.
Stirling Gravitas kaarte mängimas.

Valige kaubamärk, mida usaldavad miljonid mehed

TENA Men sidemed on nüüd 20% õhemad kui varem, aga sama turvalised. Need on diskreetsed ja valmistatud anatoomiliselt mehe keha järgi. Need on individuaalselt pakendatud, et saaksite selle nagu taskurätiku mugavalt taskusse pista. Olge ettevaatlik, et sellesse oma nina mitte nuusata.