Teie asukoht näib olevat <country>

Asukohapõhise info saamiseks minge vastava riigi TENA veebilehele.

Leia endale sobivaim toode

Kas kahtled selles, milline TENA Men toode sinule kõige paremini sobib?
Vali enda jaoks kõige sobivam väide ja nii leiad ka sobivaima toote.

Mis tüüpi põiepidamatusega on tegemist?

Vahetevahel tuleb paar tilka, tilgub või lekib kergelt.

TENA Men Protective Shield pesukaitse

Eriti õhuke musta värvi pesukaitse on meie kõige diskreetsem toode. See kaitseb kindlalt tilkade ja juhuslike lekete eest.

TENA Men Level 1 imav side

Säilitage kontroll uriinilekke ja kerge põiepidamatuse korral, kasutades TENA Men Level 1 imavat sidet. Nüüd õhem, kuid sama turvaline taskusse mahtuv imav toode on täiustatud kindla imava sisuga, mis hoiab ära lekked, lõhna ja niiskuse. Diskreetne maskuliinne disain teeb selle kandmise nii mugavaks, et võite selle olemasolu unustada. Ükskõik kus te viibite, kas kontoris, jõusaalis või sõpradega suhtlemas, TENA Men Level 1 imav side hoiab teid värske ja enesekindlana kogu päeva.

Esinevad väiksemad juhuslikud lekked

TENA Men Level 2 imav side

Miljonid igas vanuses mehed kasutavad TENA Men Level 2 imavat sidet, et säilitada kindlustunne ning kaitsta end keskmise uriinilekke korral. Sideme kindel imav sisu lukustab lekke korral lõhna ja niiskuse. Palju õhem, ent sama palju kindlust pakkuv, meheliku, kausja vormiga side kinnitub aluspesu külge nii kindlalt, et võib unustada selle olemasolu. Ükskõik, kus olete – tunnete end kindlalt, kui kasutate TENA Men Level 2 imavat sidet.

TENA Men Level 3 imav side

Meie kõige suurema imavusega side kasutamiseks suurte lekete korral, sobib öiseks kasutamiseks. Sideme imav kahekihiline sisu lisab kandjale mugavus- ja kuivustunnet.

Lekib pisut rohkem ja on vajadus kanda toodet pikema aja vältel, nt üleöö

TENA Men Level 3 imav side

Meie kõige suurema imavusega side kasutamiseks suurte lekete korral, sobib öiseks kasutamiseks. Sideme imav kahekihiline sisu lisab kandjale mugavus- ja kuivustunnet.