Nipid ja nõuanded

Tunne elust rõõmu, kasutades nende meeste nippe ja nõuandeid, kes teavad, millest nad räägivad. Oleme kogunud ekspertidelt kogu vajaliku teabe.

Nipid ja nõuanded

Tarbige piisavalt vedelikke

Tarbige piisavalt vedelikke

Ärge vähendage vee tarbimist. Kuigi tundub loogiline, et vähem juues on ka lekkeid vähem, varitseb siinkohal oht vedelikupuuduse tekkeks ning uriini koostis muutub kontsentreeritumaks. Kontsentreeritum uriin võib omakorda põhjustada põiepõletikku ning seda ei soovi keegi.
Mõõdukus

Mõõdukus

Kohv, alkohol ja kunstlikud magusained võivad tekitada urineerimistungi. Selle pärast pole vaja siiski ülemäära muretseda – kindlasti võite endiselt nautida häid asju, ent näiteks kofeiini tarbimise vähendamisest võib palju kasu olla.
Loobuge suitsetamisest

Loobuge suitsetamisest

Seda, et suitsetamine on kahjulik, teate juba niigi. Siiski on ka üks täiendav põhjus, miks loobuda. Kas teadsite, et tubakas võib süvendada kuseteedega seotud probleeme? Lisaks soodustab suitsetamisega kaasnev krooniline köha põiepidamatust.
Lõdvestuge

Lõdvestuge

Stress ei ole kunagi meeldiv. Eriti siis, kui see võib põhjustada põiepidamatust või süvendada põiega seotud sümptomeid. Lõdvestumismeetodid nagu hingamisharjutused ja meditatsioonid aitavad põit paremini kontrollida.

Muredest rääkimine

See vedeliku tarbimist puudutav nipp on mulle isiklikult kasuks tulnud. Vähenda vedeliku tarbimist paar tundi enne magamaminekut.

Ken

67

Murest rääkimine

Ma ei taha, et mu töökaaslased märkaksid WC prügikastis minu kasutatud sidemeid, seega mässin need enne äraviskamist tualettpaberisse.

Trevor,

42