Nipid ja nõuanded

Tunne elust rõõmu, kasutades nende meeste nippe ja nõuandeid, kes teavad, millest nad räägivad. Oleme kogunud ekspertidelt kogu vajaliku teabe.

Nipid ja nõuanded

Tarbi vedelikke

Tarbi vedelikke

Ära vähenda vee tarbimist. Kuigi tundub loogiline, et vähem juues on ka lekkeid vähem, on oht, et nõnda toimides tekib vedelikupuudus ning uriini koostis muutub kontsentreeritumaks. Kontsentreeritum uriin võib omakorda põhjustada põiepõletikku ning seda ei soovi keegi.
Mõõdukus

Mõõdukus

Kohv, alkohol ja kunstlikud magusained võivad tekitada tungi urineerida. Selle pärast pole vaja siiski ülemäära muretseda – kindlasti võid endiselt nautida häid asju, ent näiteks kofeiini tarbimise vähendamisest võib palju kasu olla.
Loobu suitsetamisest

Loobu suitsetamisest

Seda, et suitsetamine on kahjulik tead juba niigi. Siiski on ka üks täiendav põhjust, miks loobuda. Näiteks, kas teadsid, et tubakas võib süvendada kuseteedega seotud sümptomeid? Lisaks soodustab suitsetamisega kaasnev krooniline köha põiepidamatust.
Lõdvestu

Lõdvestu

Stress ei ole kunagi meeldiv. Eriti siis, kui see võib põhjustada põiepidamatust või süvendada sinu sümptomeid. Lõdvestumismeetodid nagu hingamisharjutused ja meditatsioonid aitavad põit paremini kontrollida.

Muredest rääkimine

See vedeliku tarbimist puudutav nipp on mulle isiklikult kasuks tulnud. Vähenda vedeliku tarbimist paar tundi enne magamaminekut.

Ken

67

Murest rääkimine

Ma ei taha, et mu töökaaslased märkaksid WC prügikastis minu kasutatud sidemeid, seega mässin need enne äraviskamist tualettpaberisse.

Trevor,

42