Meeste pidamatussidemed – kui sageli tuleks neid vahetada?

Kui te kannatate pidamatuse all, siis on tähtis leida õiged tooted. Kuid sama tähtis on olla kindel, et te kasutate neid tooteid õigel viisil. TENA meeste sidemed on diskreetse, maskuliinse kujundusega ja pakuvad suurepärast kaitset lekete ja ebameeldiva lõhna vastu. Mis puudutab nende kasutamist, siis anname siin mõned selged vastused selle kohta, kui sageli vahetada sidemeid, mida teha nahaärrituse puhul ja kui sageli te peaksite oma sidet vahetama öösel.

Mitu korda peaksite sidet vahetama?

Üldiselt, 3–5 vahetamist päevas ongi enamasti õige. Kuid see võib erineda, olenedes teie naha seisundist, teid vaevava lekke ulatusest ja teie kasutatava meeste pidamatustoote omadustest. Kõige olulisem on vahetada pidamatustoode enne selle imamisvõime ammendumist. See hoiab ära juhuslikud lekked ja aitab vältida naha hügieeniprobleeme, mis võivad kaasa tuua ebameeldiva lõhna, dermatiidi ja põletikud.
 
Teie pidamatusside peaks sobima teie isiklike vajadustega. Valige kindlasti õige suurus, imavustase ja sideme tüüp ning veenduge, et teie side asetseb mugavalt aluspesus kubemepiirkonnas. TENA pakub laia valikut meeste sidemeid, mis on välja töötatud erinevate vajaduste, eluviiside ja imavustasemete jaoks.
TENA Men Absorbent Protector Level 1 ja Level 2

TENA pidamatussidemed meestele

Jääge kuivaks ja säilitage kontroll. Päeval ja öösel. Loodud mugavaks kandmiseks, pakkudes suurepärast kaitset ja kindlustunnet.

Miks mõned mehed vahetavad kuivi sidemeid?

Ehkki kõik TENA imavad tooted pakuvad mugavat tunnet ja seovad ebameeldiva lõhna, on iga inimene erinev ja mõned mehed – eriti aktiivse eluviisiga – võivad eelistada sidemete sagedamini vahetamist.
 
Isegi kui side ei ole tegelikult märg, võib teil tekkida soov seda kohe vahetada ja seejärel tunda ennast kuiva ja värskena. Tehke seda, mis tundub parim. Lihtsalt pidage sidemeid vahetades meeles hoida oma intiimpiirkonna nahk õigete toodetega puhas ja kaitstud.

Kuidas toimida nahaärrituse korral?

Pikemaajaline kokkupuude niiskusega võib kahjustada nahka, seetõttu on tähtis vahetada oma pidamatusside enne, kui see saab liiga täis. Kui ärritus siiski tekib, peske kõigepealt nahka, kasutades õigeid tooteid, seejärel kuivatage see õrnalt käterätikuga. Kui nahk on puhas ja kuiv, kandke peale veidi kaitsekreemi, et nahka taastada ja rahustada. Kui ärritus püsib, pidage nõu oma arstiga.

Mida teada pidamatussidemete öise vahetamise kohta?

Ööajaga on teine lugu. Hea ööuni on iga mehe tervisele uskumatult tähtis ja teie pidamatustoode peaks seda soodustama, mitte aga katkestama.
 
Mugava une põhieeldus on suurem imavus. Näiteks, TENA Men Absorbent Protector Level 3 sidemed võivad oma Dual Core Secure Absorption Zone lahenduse tõttu aidata teil jääda kuivaks, enesekindlaks ja hoida asjad kontrolli all nii päeval kui ka öösel.

Te ei ole üksi

Meeste on väga laialt levinud ja ikkagi käib sellega siiani kaasas piinlikus- ja alaväärsustunne. Meie teeme TENA juures tõsist tööd selliste negatiivsete arusaamadega võitlemiseks ja sallivuse suurendamiseks. Kui te kannatate pidamatuse all, kuid pole arsti poole pöördunud, pidage meeles, et abi küsimine on tegelikult tugevuse märk. Mure usaldamine teie lähedasele inimesele võib tuua tohutu kergenduse.
 
Lõpuks, kasutades õigeid tooteid, olete te valmis ületama igapäevaseid väljakutseid ilma lekete pärast muretsemata. Ja kui tekib küsimus, kui sageli vahetada pidamatussidemeid, pidage meeles, et A: alati vahetage need enne, kui need saavad liiga märjaks, ja B: hoidke oma genitaalpiirkond kuiv, puhas, ja kaitstud – tervema naha ja parema kontrolli huvides.