Aktiivne eluviis ja põiepidamatus

Olenemata pidamatuse tüübist, saate jätkuvalt olla oma elu peremees - selleks on palju võimalusi.

Aktiivne eluviis põiepidamatusele vaatamata

Aktiivse eluviisi säilitamine

Kas õhtu veetmine väljas koos sõpradega, neljatunnine koosolek või korvpallimäng lastega muudavad teid murelikuks? Põiepidamatuse tõttu ei ole siiski mingit vajadust oma igapäevategevustest loobuda.

Siin on paar nippi, mis aitavad olukorda kontrolli all hoida.

  • WC külastus enne kui kuskile lähete – põie tühjendamine enne plaanitud tegevust võib aidata end muretumalt tunda.
  • Teadmistes on jõud – tehke juba ette kindlaks WC-de asukohad, siis saate oma liikumist paremini planeerida ja ära hoida stressirikkad otsingud viimasel minutil. Näiteks, kui lähete staadionile jalgpalli vaatama – valige kohad WC-de läheduses.
  • Jooge piisavalt – ärge vähendage tarbitava vedeliku kogust selleks, et vältida põiepidamatust. Vähene joomine põhjustab üksnes vedelikupuudust, mis omakorda muudab olukorra ainult halvemaks. Teisisõnu, ärge unustage piisavalt vedelikku tarbida.
  • Oluline on küll piisavalt juua, aga probleemi esilekutsujate, nagu tee, kohv ja alkohol, piiramisest saab olla ainult kasu. Nende jookide tarbimise tulemusel toodab organism rohkem uriini ja esitab põiele suurema väljakutse.
  • Treenige – vaagnapõhjalihaste harjutused on tuntud meetod, mis aitab leevendada põiepidamatust, seega tehke neid harjutusi kindlasti regulaarselt. Ärge unustage, et saate neid harjutusi teha nii kodus kui väljas olles.
  • Abivahendid põiepidamatuse puhuks – selleks on olemas suurepäraseid tooteid. TENA Meni tooted on spetsiaalselt välja töötatud sobimaks teie elustiiliga, tagades samas diskreetsuse, mugavuse ja kindlustunde. Tooted on erineva imavusega – kergetest pesukaitsetest ja sidemetest kuni suure imavusega aluspesuni – et igaüks leiaks endale sobiva toote.
  • Need lihtsad soovitused võivad aidata tõsta elukvaliteeti ning lisada enesekindlust igapäevategevustega jätkamisel.