Säilita kontroll TENA Men toodete abil

Oled ju harjunud oma elu ise juhtima, ära siis lase põiepidamatusel seda muuta. TENA Men toodete abil hoiad põiepidamatuse kontrolli all ning oled jätkuvalt oma elu peremees.

Aktiivne eluviis ja põiepidamatus

Sa saad oma elu elada täpselt nii nagu soovid, olenemata põiepidamatuse tüübist.

Siin on mõned nipid, mis aitavad pidamatusega toime tulla ja olukorda kontrolli all hoida:

  • WC külastus enne kui kuskile lähed – põie tühjendamine enne plaanitud tegevust võib aidata sul end muretumalt tunda.
  • Teadmistes on jõud – uuri juba varakult välja WC-de asukohad. See võimaldab sul oma liikumist paremini planeerida ja säästab sind stressirikastest otsingutest viimasel minutil. Näiteks, kui lähed staadionile jalgpalli vaatama, vali kohad WC-de läheduses.

Loe lähemalt

Sarnased artiklid

Pidamatus – sissejuhatus

Igal neljandal üle 40-aastasel mehel* esineb põiepidamatust, teisisõnu inkontinentsust. Parim viis lahenduse leidmiseks on teada saada, mis pidamatus on.

Vaagnapõhjalihaste harjutused

Kontrolli põie üle saab paremaks muuta õigete harjutuste abil. Vaagnapõhjalihaste harjutused, mida kutsutakse ka Kegeli harjutusteks, aitavad ära hoida, vähendada või toime tulla põiepidamatusega.

Põiepidamatus ja sotsiaalne aktiivsus

Tihti on meestel, kel esineb põiepidamatust, muresid seoses seltskondlike tegevustega. Hirm põiepidamatuse ees võib olla takistuseks, aga kui sul on hästi läbimõeldud tegutsemiskava, siis oled lekete eest kaitstud ja võid tunda end enesekindlalt.