Kui sageli te peaksite oma sidet vahetama?

Sobivate toodete kasutamine pidamatuse korral võib oluliselt parendada elukvaliteeti. Sama oluline on nende toodete õige kasutamine. TENA sidemed pakuvad teile suurepärast kaitset lekete korral ja ebameeldiva lõhna eest. Kui teil on küsimusi selle kohta, kui sageli vahetada sidemeid, mida teha nahaärrituse puhul või kui sageli te peaksite oma sidet vahetama öösel, siis leiate siit kõik vastused.

Kui mitu korda peaksite sidet vahetama?

Tavaliselt peaks sidet vahetama 3–5 korda päevas. See võib inimeseti erineda, olenevalt naha seisundist, pidamatuse raskusastmest ja kasutatava toote omadustest. On oluline vahetada pidamatustoode enne selle imamisvõime ammendumist. See hoiab ära mitte ainult juhuslikud lekked, vaid aitab vältida ka naha hügieeniprobleeme, ebameeldiva lõhna, dermatiidi ja nahapõletike teket.

Samuti on tähtis veenduda, et valitud pidamatusside vastab teie vajadusele. Valige hoolikalt õige sidemetüüp, sobiva suuruse ja imavusega ning veenduge, et see püsib kindlalt paigal ja on kandmisel mugav.  TENA pakub laias valikus sidemeid, mis on välja töötatud erinevate vajaduste, eluviiside ja imavustasemete jaoks.

TENA-Article-How-often-change-pad-TENA-Discreet-pads-TENA-Level-1-shields-500x500.png

TENA pidamatussidemed meestele ja naistele

Jääge kuivaks, kaitstuks ja enesekindlaks, nii päeval kui ka öösel. Disainitud pakkumaks kindlustunnet, mugavust ja tõhusat kaitset.

Miks vahetatakse sidet, kui see on veel täiesti kuiv?

Iga inimese keha ja nahk on erinevad. Ehkki kõik TENA pidamatustooted on pehmed ja imavad ning lukustavad ebameeldiva lõhna, võivad mõned kasutajad siiski eelistada sidemeid sagedamini vahetada – eriti aktiivse eluviisiga inimesed. Isegi kui teil ei esine suuri lekkeid, võib teie pidamatussideme regulaarne vahetamine aidata teil ennast mugavalt tunda. Tehke seda, mis annab teile kõige parema tunde. Ja pidage sidemeid vahetades meeles hoida intiimpiirkonna tundlik nahk puhta ja kaitstuna sobivate nahahooldustoodega nagu TENA eelniisutatud rätikud või pesukreem.

Kuidas toimida nahaärrituse korral?

Pikaajalisem kokkupuude niiskusega võib põhjustada nahaärritust ja kahjustada seda. Seetõttu on tähtis oma pidamatussidet vahetada enne, kui see liigselt märgub – mida kauem püsib nahk kuivana, seda parem. 
 
Kui ärritus siiski tekib, veenduge, et ravite seda korralikult. Esmalt peske nahk hoolikalt puhtaks kasutades sobivaid tooteid, seejärel kuivatage see õrnalt rätikuga. Kui nahk on puhas ja kuiv, kandke peale kaitsekreem, mis aitab nahal paraneda ja rahustab seda. Kui ärritus püsib, küsige nõu oma arstilt. 

Mida teada pidamatussidemete öise vahetamise kohta?

Ööajaga on teine lugu. Hea ööuni on teie tervisele ülioluline ja teie pidamatustoode peaks häirimatule unele kaasa aitama, mitte seda katkestama. 
 
Proovige kvaliteetsema une heaks kasutada öösidemeid. TENA Maxi Night ööside naistele, on pikem ja erilise kujuga, et lukustada vedelik sidemesse ka lamavas asendis. Öösideme imavus on märksa suurem, et teie ööuni kulgeks häirimata ja ärkaksite värske ning puhanuna. 
 
Öösel on suurema imavusega side oluline ka meestele. Näiteks, TENA Men Level 3 imavad sidemed aitavad teil jääda kuivaks, enesekindlaks ja hoida asjad kontrolli all nii päeval kui ka öösel.

Te ei ole üksi.

Vaatamata sellele, et oma erinevates vormides on väga laialt levinud, võivad sellega kaasnevad väärarusaamad mõjuda emotsionaalselt muserdavalt. Meie TENAs teeme tõsist tööd nende negatiivsete arusaamade kummutamiseks ning teadlikkuse ja sallivuse suurendamiseks. 
 
Kui te kannatate pidamatuse all, kuid pole arsti poole pöördunud, pidage meeles, et abi küsimine on tugevuse, mitte nõrkuse märk. Mure usaldamine sõbrale või lähedasele, isegi kui see on alguses hirmutav, võib tuua tohutu kergenduse. Lõpuks, kasutades õigeid tooteid, olete te valmis ületama igapäevaseid väljakutseid lekete pärast muretsemata.
 
Ja kui tekib küsimus, kui sageli vahetada pidamatussidemeid, pidage meeles vahetada pidamatussidet enne, kui see liigselt märgub. Samuti on oluline hoida intiimpiirkond kuiva, puhta ja kaitstuna - naha parema tervise heaks. 

Kasulikku lisateavet võite leida järgmistest artiklitest: