TENA viis põiepidamatusega kõige paremini toime tulla

Kogu meie tegevus on suunatud meie tooteid ja teenuseid kasutavate inimeste elukvaliteedi parandamisele. Pidev koostöö hooldusasutuste ja koduhooldajatega annab meile hulgaliselt teavet põiepidamatuse mõjust hooldatavatele, hooldajatele, tervishoiutöötajatele, tervishoiuasutustele ja tervishoiuspetsialistidele.

See teave toetab meie uurimis- ja arendustegevust, mis kasutab kogu maailma teadlaste ja tervishoiutöötajate oskusi ning kogemusi. Me kasutame nende pädevust põiepidamatuse mõju vähendavate toodete ja teenuste arendamiseks.

Täpsemalt, selline lähenemisviis on viinud uuendusteni suure imavusega toodete loomisel, mis on väga kiire imavusega, pehmed ja diskreetsed. Need on olulised nõuded inimeste jaoks, kes soovivad põiepidamatust kontrolli all hoida ja samal ajal normaalset elu elada.

Me usume inimeste elu muutmise võimalikkusse:

Ma arvasin, et ma ei julge enam kunagi bikiinides päevitada…
TENA Lady Mini Magic on kõige diskreetsem pidamatuse pesukaitse.

Ma olen õppinud seda nüüd usaldama… ja tean, et see jääb kuivaks.
Ainulaadne QuickDry tehnoloogiaga pealiskiht ja imav sisu Lock Away Core tähendavad seda, et sidemete pealispind jääb kuivaks ja side ei leki.

Ma mõtlesin, et pikad päevad kodunt eemal kuuluvad minevikku... kuid mitte TENA Lady Protective Underwear pükstega.
TENA Lady Protective Underwear - imav aluspesu, mis näeb välja ja tundub nagu tavaline aluspesu, kuid nendega on terve päev kuiv ja mugav olla. Ilus naiselik muster muudab pükste kandmise diskreetsemaks.

Tervishoiutöötajad hooldekodus:

Kui me viisime hooldekodus viibijad üle TENA toodetele, kadusid kohe nahaärrituse juhud. 
Kasutame kõikide toodete puhul FeelDry™ tehnoloogiat. See on spetsiaalselt välja töötatud suure imamiskiirusega pealiskiht, mis jääb pärast kasutamist kuivaks, isegi kui sellele survet avaldatakse. See vähendab nahaärrituse ohtu, vahetamise sagedust ja kulusid. Patsiendil on palju mugavam seda kasutada.

Omastehooldaja:

65-aastasena ei ole ma nii tugev kui vanasti ja oma ema põiepidamatuse mähkmete vahetamine oli mu seljale väga kurnav…

TENA Flex on ergonoomiline vöömähe, mis kergendab mähkmete vahetamist liikumisprobleemidega inimestel ega ole samal ajal hooldajate seljale nii koormav. TENA Flex muudab mähkmete vahetamise mõlema jaoks kergemaks ja mugavamaks.

Turvalisus

Kõik meie tooted järgivad kõrgeimaid ohutusstandardeid ja on varustatud EU-märgistusega. See tõestab nende vastavust EL-i ohutuse ja töökindluse direktiividele.