Sotsiaalne vastutus

Pidamatustooted pakuvad peamist lahendust neile, kellel on tundlik põis. Toodetest saadav kasu aitab kaasa elukvaliteedi parandamisele. See suurendab iseseisvust, enesekindlust ja liikumisvabadust, mis võimaldab toote kasutajatel osa võtta sotsiaalsetest tegevustest ja nautida täisväärtuslikku ning aktiivset elu.

Pidamatus ei ole harva esinev: põie tundlikkus puudutab iga neljandat üle 35-aastast naist ning üks mees kaheksast kogeb mingil elu hetkel probleeme põie tundlikkusega. Siiski on see sotsiaalne ning psühholoogiline tabu, mis on tingitud sellisest seisundist. TENA on mitu aastat õpetanud inimesi pidamatuse teemal, pannud sellest rääkima, eesmärgiga lõhkuda tabu ning normaliseerida situatsioon.

TENA ja kaubamärgi emafirma SCA töötavad koos mitmete teadusasutustega, et tõsta pidamatushoolduse standardeid, toetada pidamatusega seotud uuringuid ning arendada treeninguid ja teavet, mis edastatakse tervishoiutöötajatele. See on oluline, sest lõhub tabusid, mis puudutavad pidamatust. Ühtlasi parandab see tundliku põie all kannatavate inimeste elukvaliteeti.

Me oleme loonud juhtivate ekspertidega CoreWellness treeningprogrammi, mis arendab vaagnapõhjalihaste tugevust ja parandab üleüldist heaolutunnet. Uuringud näitavad, et treeningprogrammi järgimine võib vähendada stressinkontinentsi kahel naisel kolmest ning samal ajal paraneb rüht.