Isikuandmete kaitse ja õigusküsimused

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemise poliitika

Ettevõte SCA Hygiene Products OÜ („SCA”) ja selle tütarettevõtted („SCA” või „SCA Group”) tagavad, et kõik isikud, kelle isikuandmeid SCA töötleb, võivad olla alati kindlad, et nende privaatsust austatakse ja nende isikuandmete eest kantakse vajalikku hoolt. Vt ka SCA Groupi tegevusjuhendit.

SCA järgib kohalduvaid riiklikke andmekaitseseadusi, mis reguleerivad üksikisikutega seotud andmete kogumist ja kasutamist („isikuandmed”), ja ka käesolevat privaatsuspoliitikat. Käesoleva privaatsuspoliitika eesmärk on sätestada põhimõtted, mis reguleerivad teie poolt meile esitatavaid isikuandmeid või isikuandmeid, mida me teie kohta saame.

SCA või vastav siin määratletud tütarettevõte või vastav sait on andmete vastutav töötleja, kes vastutab käesolevaga kirjeldatud isikuandmete töötlemise eest.

Teave – isikuandmed

Isikuandmeid, kaasa arvatud selliseid andmeid nagu nimed ja aadressid, mille SCA-le esitate, võidakse töödelda nii käsitsi kui arvutitega.

Teie esitatud isikuandmeid töödeldakse 1)teie saadetud päringu või teiega sõlmitud kokkuleppe haldamiseks, 2) sellise päringu või kokkuleppega seoses teabe ja teenuste pakkumiseks ning ka 3) turundus- ja kliendialaste järeltoimingute tegemiseks ja 4) müügi/toote arendamiseks vastavalt sellele, mida SCA kohaldatavaks loeb. Isikuandmeid esitades nõustute käesolevas privaatsuspoliitikas ja kasutustingimustes esitatud tingimustega ning kohustute neid järgima.

SCA saitide külastamine võib tähendada juurdepääsuks kasutatava IP-aadressi registreerimist. Kasutame IP-aadresse ka SCA saitide kasutuse mõõtmiseks. (IP-aadress on ainulaadne number, mis mõnikord võimaldab tuvastada kasutaja internetiühenduse, ning selle esitab teie veebibrauser automaatselt iga kord, kui mõnda veebilehte vaatate.) Selline mõõtmine võib hõlmata ka teabe kogumist selle kohta, kuidas te saiti kasutate, mis võib hõlmata ka saidi kasutamise jälgimist eesmärgiga aidata SCA-l saiti täiustada, teie kasutuskogemust isikupärastada, pakkudes teile näha sobivat sisu, optimeerida teie kasutuskogemust ja mõõta kasutussagedust. See võib kehtida ka seoses kasutajakontodega, mis teil SCAs olla võivad. Võime kogutud andmete põhjal ka statistilise analüüsi teostada.

Tundlik teave

Kui esitate meile vabatahtlikult enda kohta tundlikku isiklikku teavet (näiteks teavet oma füüsilise tervise kohta), annate tegelikult SCA-le oma nõusoleku töödelda oma tundlikke isikuandmeid käesolevas privaatsuspoliitikas (ja teates andmete kasutamise kohta, mis seoses sellise andmete kogumisega esitati) sätestatud eesmärkidel sellisel määral, kuivõrd nõusolek on kohalduva seaduse alusel vajalik.

Isikuandmete avaldamine kolmandatele pooltele

SCA võib teie isikuandmed edastada kolmandatele pooltele, näiteks oma partnerile või oma toodete edasimüüjale, et täita eesmärki, milleks neid koguti.

Teie esitatud andmeid võib eksportida teistele SCA Groupi pooltele ja/või äripartneritele, kes asuvad nii Euroopa Liidus kui sellest väljaspool.

Palun olge veebis isikuandmeid esitades ettevaatlik. Teil on kohustus säilitada oma paroolide ja isikuandmete turvalisus. Teiepoolne käesoleva veebisaidi kasutamine tähendab, et olete nendest riskidest teadlik ja võtate need enesele.

Juurdepääs isikuandmetele ja nende parandamine

Kui teil on küsimusi seoses meiepoolse isikuandmete töötlemisega või kui arvate, et meie töödeldav teave on vale või puudulik, peaksite saidil esitatud SCA ettevõttega ühendust võtma. Kohaliku andmekaitseseaduse kohaselt on teil õigus oma isikuandmetele juurde pääseda ning neid parandada. Sellisest õigusest peame kinni nii palju kui võimalik, et täita kõiki oma juriidilisi kohustusi.

Pakkujaga privaatsuspoliitika osas ühenduse võtmiseks kirjutage palun SCA-le aadressil SCA Hygiene Products OÜ, Meistri 10, 13517 Tallinn või e-mali teel eeinfo@sca.com.

Küpsiste kasutamine

Käesolev sait kasutab küpsiseid ja see osa annab teile ülevaate sellest, kuidas küpsiseid kasutatakse ning kuidas saate reguleerida, kas küpsised alles hoida või kustutada.

Mis on küpsis?

Infokillud, mis veebisaidilt teie arvutisse edastatakse, on tuntud „küpsiste” nime all.

Need ei ole arvutiprogrammid, vaid lihtsalt väikesed infofailid, mis võimaldavad veebisaitidel salvestada teavet kasutaja brausimismustrite kohta ning pääseda sellele teabele ligi.

Enamik veebisaite kasutab küpsiseid, sest need on osa tööriistadest, mis muudavad interneti kasutamise heaks kogemuseks. Küpsised võimaldavad veebilehtedel pakkuda isikustatud teenuseid (näiteks sisselogimise mäletamine, toodete hoidmine ostukorvis või asjakohase sisu näitamine).

Küpsiseid on mitut erinevat liiki: ajutised küpsised (sessiooniküpsised) kustutatakse, kui brauser sulgub; püsiküpsiseid ei kustutata, vaid need säilivad, kuni kasutaja need kustutab või kuni need aeguvad (see sõltub sellest, kui pika säilivusaja veebisait küpsisele programmeerinud on).

Kuidas küpsist kustutada?

Enamik brausereid on automaatselt seadistatud küpsiseid vastu võtma.

Võite küpsised oma brauseris blokeerida, ent pidage meeles, et sellega võite kaotada funktsioonid, mis on vajalikud veebisaidi korralikuks toimimiseks.

Kui soovite küpsiste kohta rohkem teavet, külastage veebisaiti www.aboutcookies.org, mis sisaldab põhjalikku ja sõltumatut teavet selle kohta, kuidas küpsiseid brauseri seadete abil blokeerida ning kuidas kustutada juba arvutis olevaid küpsiseid.

Küpsiste kustutamist mobiiltelefonist vaadake telefoni kasutusjuhendist.

Küpsiste TENA nimekiri

Et saaksime teile pakkuda isikustatud kogemust, kasutab kõnealune sait küpsiseid. Iga kord, kui saiti kasutate, edastatakse küpsiseid ja/või pääsetakse neile ligi. Küpsised on loetletud allpool.

Kategooria Eesmärk Eluiga 1. või 3. osapoole küpsis
Rangelt nõutavad küpsised Käsitse logimise staatust Sessiooniküpsis 1. osapoole küpsis
Rangelt nõutavad küpsised Toeta rakenduse liiklust Sessiooniküpsis 1. osapoole küpsis
Funktsionaalsuse küpsised Halda hüpikakent 24 tundi 1. osapoole küpsis
Funktsionaalsuse küpsised Käsitse kasutatud seadme tüüpi Sessiooniküpsis 1. osapoole küpsis
Jõudluse küpsised Seira asukoha kasutamist Sessiooniküpsis ja püsivad küpsised 3. osapoole küpsis

Rangelt vajalikud küpsised – need küpsised on väga vajalikud selleks, et saaksite veebisaidil ringi liikuda ja selle funktsioone kasutada, näiteks veebisaidi turvalistele aladele juurde pääseda. Ilma nende küpsisteta ei ole võimalik teile pakkuda teenuseid, mida olete soovinud – näiteks ostu sooritamist.

Toimimisküpsised – need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas veebisaiti kasutatakse, näiteks milliseid lehti külastatakse kõige enam ja kas kasutajad saavad veebisaitidelt veateateid. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldab külastaja tuvastada. Kogutav teave koondatakse kokku ning on seega anonüümne. Seda kasutatakse ainult selleks, et veebisaidi toimivust parandada.

Funktsionaalsusküpsised – need küpsised võimaldavad veebisaidil teie tehtud valikuid meeles pidada (nt teie nimi, keel või piirkond) ja pakkuda paremaid isikustatud funktsioone. Nende küpsiste kogutav teave võidakse muuta anonüümseks ning need ei saa jälgida teie brausimistegevust teistel veebisaitidel.

Sihtimis- ehk reklaamiküpsised – neid küpsiseid kasutatakse teile ja teie huvidele sihitud reklaamide pakkumiseks. Need piiravad ka seda, mitu korda reklaami näete, ning aitavad mõõta reklaamikampaania tõhusust. Need küpsised pannakse meie reklaamvõrgustikku TENA loal. Need peavad meeles, et olete veebisaiti külastanud, ning seda teavet jagatakse teiste organisatsioonidega, näiteks reklaamijatega. Sageli ühendatakse sihtimis- ehk reklaamiküpsised mõne teise organisatsiooni pakutavate funktsioonidega.

Kasutustingimustega nõustumine

Nõustudes kasutustingimustega ja avades saidi ning kasutades seda, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate nõustuda meiepoolse küpsiste kasutamisega ka seadete abil, mis oma veebibrauseris teinud olete.

Kasutaja nõusolekud

SCA võib lubada teil postitada teavet, kommentaare või muid materjale meie saidile, sotsiaalmeedia võrgustikesse või muudesse veebiteenustesse. Seda tehakse selleks, et soodustada teabe liikumist SCA ja meie toodete kohta. Palun pange tähele juriidilises deklaratsioonis esitatud kasutaja nõusolekuid (vt ülal).


Ärge esitage meile teavet teiste inimeste kohta, kui teil ei ole võimalik kinnitada, et teil on selleks nende nõusolek.