Teie asukoht näib olevat <country>

Asukohapõhise info saamiseks minge vastava riigi TENA veebilehele.

TELLI KONTROLLI SÄILITAMISEKS NÄIDISKOMPLEKT

TENA Men toodete abil saad hoida oma põiepidamatuse kontrolli all ning keskenduda hoopis sellele, mis teeb elu meeldivaks. Vali endale näidis ning telli see kohe, et astuda edasi suur samm kontrolli taastamiseks oma elu üle.

Samm / : Vali toode

Alusta ühega neist näidistoodetest

TENA Men Level 0

TENA Men Level 0

TENA Men Level 0 on innovaatiline musta värvi pesukaitse meestele. See on diskreetne ja täiuslik - pehmest, nahasõbralikust materjalist valmistatud pesukaitse, mis imab endasse üksikud tilgad, et saaksite ennast kindlalt tunda. Anatoomilise kujuga toode järgib kehakontuure ja liibub kindlalt keha vastu, tagades mugava, kuiva ning kindla enesetunde. Kleepriba kinnitab sideme aluspesu külge, nii et saate muretult oma toimetusi jätkata.

TENA Men Level 1

TENA Men Level 1

TENA Men Level 1 on anatoomiliselt meestele vormitud side kerge pidamatuse kaitseks. See side on täiuslik - pehmest, nahasõbralikust ja mugavast materjalist valmistatud. Anatoomilise kujuga toode järgib kehakontuure ja liibub kindlalt kehale, tagades terveks päevaks mugava, kuiva ning kindla enesetunde. Kleepriba kinnitab sideme aluspesu külge, nii et saate muretult oma toimetusi jätkata.

TENA Men Level 2

TENA Men Level 2

TENA Men Level 2 on anatoomiliselt meestele vormitud side kerge ja keskmise pidamatude kaitseks. Level 2 on suurema imavusega kui Level 1, kuid tagab samasuguse kogu päeva kestva kaitse, mugavuse ja kuivuse. Selle mugav kuju on mõeldud spetsiaalselt meeste keha jaoks ja on nii diskreetne, et ei ole riiete all märgatav. Kleepriba kinnitab sideme, nii et saate muretult oma toimetusi jätkata. Level 2 pakub meestele, kellel esinevad mõnest tilgast suuremad uriinilekked, täiendavat vajalikku kaitset nende aktiivsusest sõltumata.

TENA Men Level 3

TENA Men Level 3

TENA Men Level 3 on spetsiaalselt meestele vormitud pidamatuskaitse, nagu ka Level 1 ja Level 2. Selle mugav kuju on mõeldud spetsiaalselt meeste keha jaoks ja on nii diskreetne, et ei ole riiete all märgatav. Kleepriba kinnitab sideme sluspesu külge, nii et saate muretult oma toimetusi jätkata. Level 3 pakub meestele, kellel esinevad mõnest tilgast suuremad uriinilekked, täiendavat vajalikku kaitset nende aktiivsusest sõltumata.

Oluline teave

Näidiste vastu üles näidatava suure huvi tõttu on meil võimalik pakkuda ühte tootenäidist ühe adressaadi kohta üks kord kuue kuu jooksul. Näidiseid saadetakse ainult Eestis asuvatele aadressidele. 

Kui asud muus riigis, külasta palun veebilehte www.tena.com, kust on võimalik näidiskomplekti tellida.


Diskreetne saatmine

Tasuta näidise postitame diskreetses ümbrikus.
Tagame isikuandmete täieliku konfidentsiaalsuse.


What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.