Kust osta?

TENA toodete müüjad

TENA tooteid pakuvad nii apteegid kui abivahendifirmad (Inkotuba, ITAK jt) üle Eesti. Kui apteegis hetkel soovitud toodet pole, palu apteekril see tellida. Täissortiment TENA tooteid on saadaval MTÜ Inkotuba nõustamiskabinettides. Inkotuba nõustamiskabinettide aadressid ja lahtiolekuajad leiad veebilehelt www.kuivaks.ee 

Internetist ostmine

TENA tooteid saad mugavalt tellida ka TENA veebipoest www.tenapood.ee. See on kiire, lihtne ja täiesti ohutu viis: vali toode, mida soovid tellida ja soorita makse turvalise pangalingi kaudu. TENA veebipoes on lai valik kvaliteetseid tooteid pidamatuse- ning nahahoolduseks nii meestele kui naistele. Ühtlasi saab veebipoest osta ka lastemähkmeid. Veebipoest mugavalt ja diskreetselt tellitud kaup toimetatakse kohale  valitud pakiautomaati või kulleri poolt koju.

Soodustused

Puuetega inimestel ja vanaduspensioni ealistel on õigus osta pidamatuse hoolduse abivahendeid riikliku soodustusega. Soodustuse suurus oleneb puude raskusastmest, vanusest ja erinevatele abivahenditele kehtestatud soodustustest.

Soodustingimustel ostu sooritamiseks tuleb omada isikliku abivahendikaarti, mille annab arstitõendi alusel välja Sotsiaalkindlustusamet. Isikliku abivahendi kaardi alusel müüvad soodustusega abivahendeid Inkotuba, ITAK jt abivahendifirmad.