Pidamatus ei ole takistus

Pidamatus võib olla kerge ja ajutine nähtus, kuid see mõjutab inimese igapäevast toimetulekut ja enesehinnangut väga tugevalt. Mida raskem on aga pidamatuse vorm, seda suurem mõju on sellel inimese igapäevaelule. Õnneks on ka keskmisele ja raskele pidamatusele lahendus, tänu millele saab aktiivset elu muretult jätkata.

 

Oluline on teada, et õigesti valitud pidamatustooted võimaldavad pidamatusele vaatamata elada täisväärtuslikku ja aktiivset elu. Isegi keskmise (suuremad kontrollimatud lekked) ja raske (kontroll põie üle puudub täielikult) pidamatuse korral on aktiivse eluviisi jätkamiseks lihtne lahendus – spetsiaalsed uriini imavad püksid TENA Pants. Neid aluspesu sarnaseid pükse on lihtne kasutada ja need on diskreetsed isegi liibuvate riiete all.

TENA Pants imavad püksid sobivad nii meestele kui naistele. Lõhnaneutraliseerija hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Aluspesu sarnased elastsed püksid ei takista liikumist ja õhku läbilaskev materjal laseb nahal hingata. Uue disainiga TENA Pants imavad püksid annavad mugavusele uue tähenduse. Uus disain järgib paremini kehakontuure, muutes püksid jalas diskreetsemaks ja mugavamaks. Pükste imav sisu on õhem, kuid sama kindel kui varem. Imava osa ääres on kahekordsed elastsed barjäärid, mis tagavad lekkekindluse ka aktiivsel liikumisel. Lisaks on püksid õhku läbilaskvast pehmest materjalis, mis on nahasõbralik.

Uriinipidamatus ehk tahtmatu uriinileke on väga laialt levinud tervisehäire. Pidamatuse all kannatab Eestis 100 000 – 120 000 inimest, paljud neist sotsiaalselt aktiivsed inimesed. Kuna pidamatus ajaga süveneb, siis enamasti hoidutakse järjest enam teistega suhtlemisest, välditakse avalikke üritusi ning see võib viia stressi või depressioonini. Pidamatusega ei seisa silmitsi ainult eakad, vaid ka paljud lapsed ja noored, seda diabeedi, liikumispuude, neuroloogiliste haiguste ja operatsioonide tagajärjel. Samuti võib lühiajaline pidamatus esineda raseduse ajal või sünnituse järgselt.

Loe täpsemalt uuenenud imavate pükste kohta siit!